Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj, vagy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy azért ez mással is előfordul, hogy néha gondol másra egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy eddig 4 ilyen cirka 1-1 éves kapcsolataim voltak (26/N) és eddig mindegyiknél előfordult, vagy már az elejétől, vagy kicsit később, hogy azért megnézek srácokat, fantáziálok hogy milyen lenne velük, szituációkat játszok le a fejemben, hogy esetleg odajönnek hozzám. Soha nem csaltam még meg senkit, de most már kezd zavarni, hogy hiába vannak stabil párkapcsolataim, mindig az a vége, hogy megunom és közben nézelődök másfele is. Úgy fogalmaznék, hogy konkrétan nem keresem a lehetőséget, de ha valaki udvarol vagy írogat, akkor azt nem utasítom vissza, persze nem is találkozok velük, de így intimebb témákról is elcsevegünk akár. Barátnőimnek is szoktam mesélni róla, hogy milyen jó pasik vannak a munkahelyemen vagy ilyesmi, de nem szoktak dorgálni, hogy ejnye, van barátod...szóval néha még azt is érzem, hogy ez normális. De aztán belegondolok,hogy fordítva viszont iszonyatosan rosszul esne, hogy tudom, hogy a pasim megnézeget csajokat, meg esetleg rájuk gondol néha magányában. Szóval segítsetek légyszi :(

2019. máj. 11. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Ne legyenek illúzióid, minden kapcsolatban vannak ilyenek, főleg ahol már régóta együtt vannak.

A kérdés számodra inkább az, hogy félrelépsz e vagy sem.

Bar szerintem a legtöbb kapcsolatban ez is megvan, ha nem is csalják egymást ágyba-főbe, kisebb kalandok vannak.

2019. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

“De aztán belegondolok,hogy fordítva viszont iszonyatosan rosszul esne, hogy tudom, hogy a pasim megnézeget csajokat, meg esetleg rájuk gondol néha magányában. ”

Na, legalább ez tudatosult benned, ezzel előrébb vagy, mint a nők többsége. Érdemes minden tetted előtt belegondolni, hogy fordított esetben az hogyan esne.

2019. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Épp ezért soha nem tudnék megcsalni senkit, inkább egy sms-ben szakítanék, de nem akarnám ezt a fájdalmat okozni senkinek se. Csak akkor is kellemetlen belegondolni, hogy nem tudom mi a gond? Mindig ez lesz? Lehet, hogy csak nem voltam még soha annyira szerelmes senkibe? Egy barátnőm pl azt mondta, hogy ő annyira szerelmes, hogy el se tudja képzelni magát mással. Persze megnéz ő is pasikat, meg megállapítja, hogy jól néz ki, de max. ennyi. És ez a baj, hogy nálam meg nem max ennyi, hanem gondolok rájuk. Szex közben pl egyáltalán nem szoktam másra gondolni, de ha magamnak csinálom, akkor meg kb mindig...és ezt érzem főleg gáznak.
2019. máj. 11. 10:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez fiatalabb korban úgy kb 30as év elejeig igy van a legtöbb embernél...nálam is így volt. 42 evesen találtam meg azt aki mellett teljesen "bezártam" es abszolút meg gondolati szinten sincs más.
2019. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan dologért érzed bűnösnek magad, amit elárulom kb 90%-a a pasiknál természetesnek veszünk. Ezt minden túlzás nélkül mondom! Látom a párom haverjainál is, és látom a férfi munkatársaimat is. Ne gondold, hogy ők nem néznek meg, vagy nem fantáziálnak olykor más nőkről, gondolom ezt te sem hiszed el.


Az értelmesebbje nyilván nem fogja az orrodra kötni, meg minek is kéne? TE sem kötötted egyik párod orrára sem, de még csak azoknál sem történt semmi olyan, akik izgatták a fantáziádat. Ez legyen a te kis ügyed, hiszen nem csalsz meg senkit, fölösleges ezen emésztened magad.


Én is kapcsolatban vagyok több éve, és nekem is volt 1-2 ismerős srác, aki izgatta a fantáziámat ez idő alatt. Volt idegen is, akit megnéztem. Na és akkor mi van? Történt valami? Nem. Nem tudom, miért kéne megerőszakolni magad, ezek ösztönös dolgok, emberi természet. Volt, hogy be is próbálkoztak, de rövidre is zártam a dolgot, hiába voltak ezek meg.


Persze nyilván nem mindegy 2 tényező: hogy milyen mértékben fordul ez elő, a másik meg hogy meg is csalnád-e a párodat ha úgy adódna a helyzet. Én nem csaltam meg akkor sem, és szerintem ez a lényeg. És nem is tettem lépéseket a másik irányába.


Az már mondjuk qva gáz ha szexnél is másról fantáziálnál, az már egyértelműen erős problémát jelez...


Szerintem fogadd el magad, ha tudod kontrollálni és nem mész bele mással többe, ezzel nincs gond.

Másfelől én pl ilyenkor ezt a plusz szexuális energiát a páromra összpontosítottam, vagy legalábbis igyekeztem több időt tölteni vele, hogy ne legyen rossz vége.

2019. máj. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg szerelmes vagy az illetőbe, nem gondolsz másra. Ha másra is gondolsz, akkor nem vagy már, vagy nem is voltál szerelmes belé.
2019. máj. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!