Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már érzelmi megcsalás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az utóbbi időben - személyes "élményeim" révén - felvetődött bennem egy kérdés és kíváncsi lennék a véleményetekre.


Nagyon sok topik nyílt már azzal kapcsolatban hogy sok párkapcsolatban élő férfi chatelget, flörtölget, ismerkedik a neten más lányokkal és ez persze nagyon rosszul esik az adott férfi párjának /már ha tudomást szerez róla/. Általában ilyenkor olyan vélemények szoktak elhangozni, hogy ezekben a kapcsolatokban valami nincs rendben, valószínűleg nem is boldog az illető férfi, ha máshol keresgél stb., stb.


Az én esetem sokban hasonlít a fentiekhez, egy nagy különbséggel: mi tényleg boldogok vagyunk a férjemmel, tényleg érzem hogy ő is boldog, nagyon jó a szexuális életünk és ő mégis chatelget lányokkal, elkéri a számukat, sőt egyszer-egyszer találkozott is lánnyal a netről. Természetesen már beszélgettünk erről a dologról egymással és ő azt mondja hogy ennek semmi köze a tulajdonképpeni szexhez, ennek az egésznek a lényege és izgalma a flört. Próbálom ezt elfogadni, csak nem tudom hogy ez mennyire "természetes" dolog a férfiaknál. Az én férjem azt mondja hogy nem akar és nem is fog megcsalni, boldog velem, mindent meg tudunk beszélni egymással. Mégis félek egy kicsit...


Mert ha az ember keres, akkor talál is..


Egyáltalán mi értelme gyűjteni a telefonszámokat és ismerkedni másokkal, ha tudja az ember hogy igazából nem lehet a dologból semmi. Ez tényleg tipikus "férfivonás"?


Még egyszer hangsúlyoznám hogy mi tényleg boldogok vagyunk egymással, nincs hiányérzetünk semmmiben, igyekszünk a kevés munkán kívüli időnket együtt tölteni, nincsenek árulkodó jelek hogy a férjem megcsalna stb., épp ezért találom nagyon érdekesnek ezt a helyzetet.


Vajon nekünk, nőknek tényleg el kell fogadnunk hogy a férfiak ilyenek és ne tulajdonítsunk ennek az egésznek jelentőséget?


Hogyan csitítsuk el mégis a női büszkeségünket és önérzetünket?


Hogyan őrizzük meg a 100%-os bizalmat?


Várom a véleményeket, természetesen férfiaktól is!!!!


2018. aug. 29. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Értjük! Boldogok vagytok.


Habár nekem úgy tűnik mintha győzködnéd magad egy kissé...


És ne haragudj, hogy ezt mondom, de ilyet normális kapcsolatban nem csinálnak. ÉN szimplán azt gondolom, hogy hülyének néz téged.

2018. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nők..Ez érzelmi megcsalás,igen az,és ha flörtöl,az már biztos hogy dugna is vele,mert ha én szeretek valakit,azt nem szégyenitem meg ,hogy más nőkkel flörtölök..
2018. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"mi tényleg boldogok vagyunk egymással" - meg parszor leirod, talan te is elhiszed. En csak egy valamit latok, amiben az egyik felet rendszeresen megalazzak, belehazudnak az arcaba, nem tisztelik es szarba se veszik, mert "kell a flortoles izgalma", ez a szerencsetlen masik fel meg probalja elviselni boldogsagnak hazudva hogy naponta arcon köpik, ahelyett, hogy megrazna magat es szembeallitani ezt az aranyfarkat, hogy haho baratom, hazasok vagyunk, esküt tettel nekem, ugyhogy vagy bekotod vegre a farkadat vagy odebb takarodsz.


Remelem, annyira ostoba azert nem vagy a nagy onamitasodban, hogy tenyleg elhiszed hogy nem farkallja ezeket a noket.

2018. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Azt írod, hogy a kevés munkán kívüli időtöket igyekeztek együtt tölteni. Tehát amikor a férjed más nőkkel chatel, telefonon beszél, találkozik, akkor éppen együtt töltitek azt a kevés munkán kívüli időtöket? Tényleg olyan boldogok vagytok, vagy csak magadat hitegeted ezzel?

Nem bántani akarlak, de borzasztóan könnyen manipulálható, naiv személy vagy, ha elhiszed, hogy ő csak az izgalom kedvéért akar velük találkozni, és tovább nem menne, vagy esetleg nem csalt már meg eddig is többször.

2018. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Erzelmi megcsalas vagy sem, en nem toleralom az ilyent.

Dehogy kell elfogadnod. Mit szolna ez a talpig uriember, ha te is ezt csinalnad?

2018. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Úristen, ez komoly? Boldogok vagytok, meg minden, nem hiányzik semmi sem a kapcsolatotokból, de azért kell a férjednek az izgalom és a flört... ne haragudj de nagyon gáz, kb engedélyt adsz neki szerinted normális hogy más nőkkel találkozik? :D Honnan tudod, hogy nem szopatta le valamelyiket vagy nem történt több is? Mégis milyen jelet vársz arra, hogy megcsaljon amikor a saját beleegyezéseddel csinál belőled marhát? Amúgy áruld már el, amikor ezt elmesélte a férjed te hogy reagáltál, mit éreztél?
2018. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy tipikus és azt sem, hogy férfivonás. Nekem ez nem férne bele egy komoly kapcsolatba/házasságba. Szerencsére a férjem nem csinál ilyesmit, de nem is tűrném el neki. Ne áltasd magad.
2018. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Laza vagy! Én az elején tisztázom,h ez szakító ok. Szerintem ez nem normális, sőt abszurd! Ez nem férfi tulajdonság. Ez a szenny, és patkány,féreg emberek játéka, legyen az nő v férfi.
2018. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismerősöm hasonló, bár szexel is. Feleségé és magát azzal áltatja, szereti. Amikor egyszer harmadik lettem, akkor mindennek elminditt, próbálkozott nálam, pedig egyszer és utoljára csinéltam ezt. Ne nézesd magad hülyének, aki mellett bérmit lehet. Az élrt nem fekete és fehér, de ez már az, akárhogy nézzük.
2018. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nem kamu kérdés?!

Szerinted ez normális dolog? Egyáltalán, hogy van képe a felesége mellett találkozgatni lányokkal? Hogy hozta ezt fel neked? Te ebbe, hogy mentél bele?

Ez nem normális dolog. Ez már nem csak érzelmi megcsalás.

Én már kidobtam volna! Ez mindennek a legalja!

2018. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!