Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ha egy fiú meghiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy fiú meghiv titeket valamire, meg kedvesen viselkedik veletek akkor mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Egyértelmű ilyenkor hogy azért viselkedik így veletek egy fiú mert bejössz neki?

És ha te is megszereted őt, de még nem vagytok együtt akkor szóba jöhet más fiú, vagy csak erre a fiúra "koncentrálsz"?


2019. szept. 20. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ez attól függ. Ha csak úgy egy random idegen jönne hozzám oda, lehetne bármilyen kedves, nem valószínű, hogy elfogadnám a meghívását. Ha ismerős srác, akkor nem gondolnék semmit, gyakran megesik hogy a srác haverjaimmal iszogatok.
2019. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem egyértelmű. Valamilyen más módon is érdemes tudatni a lánnyal, hogy mik a szándékaid.


Engem pl. ha meghívnál, első blikkre lehet, hogy azt hinném, hogy csak simán udvarias vagy. Én is valószínűleg emiatt udvariasan reagálnék. Ebből te lehet, hogy azt vágod le, hogy tök jó, működik a dolog, miközben én csak udvarias voltam, és lehet, be se jössz.


Először tehát érdemes valamilyen módon a lány tudtára adni, hogy kedveled, és megbizonyosodni arról, hogy ő is téged.

2019. szept. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
meghívást visszautasítok(bármilyet, mindig) és a kedvesség kevés nálam. megszeretni nem ettől fogom.
2019. szept. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eleve el sem fogadok meghívást ha tudom hogy semmit nem akarok a sráctól, persze ettől még beülhetünk valahova, de fizetem a részem. Viszont volt olyan, hogy így barátkozásból együtt ebédelésekből szerettem bele, akkor már sajnos késő volt, elfordult tőlem.

Ettől nem fog megszeretni mert meghívod. A saját érdekedben mondom, ne költs túl így nőre, mert vagy kihasználnak, vagy lúzernek néznek, de semmiképpen nem a személyiséged ami előtérbe kerül, tehát meg se nagyon tudod ismertetni magad, mert a meghíváson van a lényeg.

Séta, beszélgetések, ingyenprogramok stb.


Igen, más férfi is szóba jöhet mindaddíg amíg nem érzem azt (nem megmondásból, mert nincs olyan hogy na akkor mostantól járunk) hanem tettekből hogy része lettem az életének, egyszerűen észrevehető az hogy nem el eltűnik, hanem másnap ír, több időt akar velem tölteni, menjek vele, csináljunk valamit közösen, utána kitárgyaljuk hogy érezt7k magunkat...

Szóval ha ilyenbe fordul át, és kölcsönös lesz az érdeklődés, na onnantól minden pasit azonnal hanyagolok és csak vele foglalkozom.

2019. szept. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!