Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok, de a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisokosok kérdése:

Terhes vagyok, de a párom kiábrándítóan viselkedik velem. Lehetséges hogy már nem szeretem?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt.15 hetes terhes vagyok,tervezett ès első baba.

Körülbelül 3 hete kezdődött ez az érzès nàlam.Akkor közölte velem,hogy kivett egy hét szabadságot ès a barátaival tölti.Egy 8-10 fős csapat,vegyes neműek...Lehet túl érzékenyen reagáltam,de kinyilvánítottam,hogy nem tetszik/főleg mert engem meg sem kérdeztek ,hogy megyek e/,amire ő azt vàlaszolta,hogy unalmas vagyok...

A mai héten elkérkezett a nagy baráti nyaralás,amire ugye én nem voltam hivatalos.Mióta elment,nem érzem magamat rosszul,csak ha hív és azt kérdezgeti hogy vagyok... Valahogy idegesít és szükségtelennek érzem.Hozzà teszem napi 2x hív,olyankor sem lehet semmit hallani a hátterben,mert elbújik a telefonjával valahova mikor beszélünk abban 3 percben.De pl. 2 napja is azt mondta 11-kor /este/,hogy mindjárt hív,erre kb 1 órakor ébresztett fel a hívásával,bocsánatok közepette,hogy ő elbeszélgette az időt....Ez sem érdekelt egyèbként,de azt gondolom tiszteletlenség volt részéről felém...

Szerintetek normàlis,hogy annyira kiábràndultam belőle mikor azt mondta rám,hogy unalmas vagyok? Nem bízom benne,hogy nem keres iizgalmakat máshol...



#terhesség kiábrándulás
2019. júl. 30. 17:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Lehetséges, hogy csak a hormonok és a terhesség miatt érzékenyebb vagy. Egyébként pedig tényleg bunkó veled a párod, de ezt beszéld meg vele. Lehetséges, hogy azt hitte, hogy terhesen nem akarsz elmenni egy hétre bulizni
2019. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Miert joggal? Nokent semmi kivetnivalot nem latok a Kerdezo viselkedeseben, a kedves parjaeban annal inkabb.
2019. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2%

3.-nak.


A párja a BARÁTAIVAL, akart menni, minek vinné a csaját, az anyját, a főnökét, a...?

2019. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Mielőtt terhes lettél, volt arra utaló jel, hogy hanyagolna téged vagy lekezelően bánna veled?


Lehet, hogy hirtelen nem tudja, hogyan kéne reagálnia, mert bár tervezett baba, most mégis úgy érzi, hogy amíg tud, addig elmegy szórakozni a barátaival, mert utána már erre nem sok lehetősége lesz. Lehet, hogy megijedt és nem tudja, hogyan kezelje a helyzetet. Ezzel nem akarom őt védeni, mert általában nem így szoktak reagálni a férfiak hasonló esetben, lehet, hogy más az oka a viselkedésének.


Ha visszajött, szerintem üljetek le beszélgetni, mondd el neki te is, hogy neked rosszul esett, ahogy viselkedett, hogy meg sem kérdezte, te szeretnél-e menni (később már lehet, hogy inkább pihenésre vágynál, de egy kis kikapcsolódás jól jött volna neked is), és mondja el ő is, hogy mit is gondol/érez valójában. Ne engedd, hogy tovább romoljon a helyzet, mert a végén tényleg el fogtok távolodni egymástól és az senkinek nem lenne jó.

2019. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

Azt elmondtad neki (nem szàmonkèrően) hogy rosszul esett, hogy meg sem kèrdezte, mennèl-e, mert szìvesen mentèl volna, ès hogy mièrt?

Ha teljesen higgadtan megkèrdezed, amire felkapja a vizet, akkor tènyleg furcsàllom a viselkedèsèt.


De neked sem rögtön tàmadni kellene, hanem sokkal inkàbb ràmutatni, hogy ez nem volt fair tőle.

2019. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Férfi szemmel nagyon nagy bunkóság "unalmas"-nak nevezni a terhes párját.

A többi határeset.

2019. júl. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Mondtam neki,hogy rosszul esett,hogy nem hívott el,amire valóban azt mondta,hogy lazítani szeretne mielőtt jön a baba /itt megjegyeznén,hogy ez szerintem

valamilyen szinten önzőség,hisz nekem ugyan úgy szükségem volna a kikapcsolódásra,mint neki/,mert születése után nem fog elmenni ,mint ahogy eddig sem tette.

Lehetséges,hogy egy kicsit megijedt,hogy unalmas élete lesz a baba érkezése után,ès azért mindta rám,hogy unalmas vagyok.... Nekem már csak a baba van a buksimban az az igazság...Sajnos nem tudom úgy szórakoztatni a fiatalembert,mint teherbeesésem

előtt.

Egyébkèn előtte soha semmilyen gond nem volt a kapcsolatunkban! Szócsata néha,nem rendszeresen,de az szerintem àtlagos

2019. júl. 30. 18:19
 8/19 anonim ***** válasza:
98%
A parod egy s...fej. Mi az, hogy lazitani szeretne a baba erkezese elott? En is babat varok, ha ilyet csinalna a ferjem, mehetne a haverjaival, amig en utana nem megyek. Egy par vagytok, hamarosan erkezik a joveveny, csaladfokent kellene viselkedjen, a tamaszod kellene legyen mar most, de ugy viselkedik, mint egy taknyos.
2019. júl. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem ismerhetjuk a párodat, és ez alapján az elmondas alapján tudunk csak véleményt mondani, szóval vagy bejon, vagy nem, de ennyi alapján úgy tűnik, hogy a párod hajlamos nem felnőttként viselkedni.


Empátia 0, csak az van, hogy mi kell neki, miközben mindketten tudjátok, hogy te leszel az, akire a gyerekfeleloseg nagyobb része fog esni, nem ő.


Neki jelenleg a támogató szerepet kéne betoltenie, de nem hogy nem jeleskedik ebben, de még több fejfájást okoz.


Amúgy nyugi, nem hiszem, hogy megcsalna; én ebben a helyzetben inkább azért aggódnék, hogy lehet-e majd rá ténylegesen számítani, vagy úgy oldja majd meg az otthoni kellemetlenségeket, hogy lelép a haverokkal. (Mert van erre is példa dogivel)


De mindegy, ennyi alapján ne iteld még el, csak beszéld meg vele ezeket a dolgokat, és figyelj az ehhez hasonló jelekre.

2019. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Szia. Igazából ez a lazítani szeretne a baba előtt dolog nem úgy működik, hogy a kipihentséget meg a nyugodtságot zsákba tesszük, és majd elővesszük ha szükséges :D jó duma de értelmesebbeknél inkább röhejes.

Hornonokra sem érdemes fogni az "érzékenységet" mert ez normális reakció a kérdező részéről. A kedves férfi tag nem tudja, hogy az elkövetkező 30-40-50 évben veled fog élni? És már most unalmasnak vél.. Ez elkeserítő...

2019. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!