Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyílt kapcsolat. Hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyílt kapcsolat. Hosszútávon működhet?

Figyelt kérdés
Nem élek abban, csak felemerült bennem a dolog, de tudom, hogy a párom semmi pénzért nem egyezne bele. A gond csak az, hogy ő külföldön dolgozik, 3 havonta jár haza, és mind neki, mind nekem szükségem van kapcsolatra. Ő azt mondja hű, meg nem csalna meg, viszont annyira meg ismerem, hogy igencsak igényli a szexet. Nehéz elhinni, hogy valóban nem lép félre, és amit nem tudok, az ugye meg nem fáj.. Szeretem őt, ő is engem, nem akarunk szakítani, de így egyikönknek sem elég semmilyen téren. Ő a munkáját nem akarja otthagyni, én sem tudok hozzá kimenni. Nem örülnék neki, ha más nő is lenne az életében (magamból kiindulva), de nő vagyok és vágyom a törődésre, a szexre és a közös pogramokra, stb, szerintem neki is hiányoznak ezek a dolgok, és belemennék, ha ő is szeretné, mert csak a lányom miatt is tudom, hogy nem hagyna el végleg. Kérlek ne nézzetek k..nak, csak a magány és az, hogy senki nincs mellettem jóideje teljesen lehangol.
2010. júl. 15. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sose értettem, hogy mi értelme a nyílt kapcsolatoknak. Ha úgyis csak ritkán találkoztok és mással akartok szexelni, akkor szakítsatok és lelkiismeret furdalás nélkül lehet azzal akivel csak akartok. Ha pedig találkoztok akkor egymással is akár. Hogy a kérdésedre válaszoljak: vannak olyan beállítottságú emberek akiknél egy nyílt kapcsolat sokáig tud működni, de ez elég ritka szerintem és túl sok értelmét se látom.
2010. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Hát, azért én akkor sem gondolnék ilyenre...Plusz biztos h nem lenne hosszútávú a kapcsolatotok, bocsi, de ez nem fér bele egy 'komoly' kapcsolatba szerintem.

Foglald le magad, gondolom van elég tennivalód, ha még gyereked is van, plusz magadnak is tudsz örömet szerezni és szerintem jobb lenen úgy várni, hogy tudod h ő sem volt mással és te sem.

2010. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Én egyáltalán nem ítéllek el ezért,teljesen természetes dolognak tartom,amit érzel.Több kultúrában teljesen elfogadott,ha több párja van valakinek,nem mindenhol kezelik szentségtörésként.

Azt gondolom,hogy magadban kell tisztáznod,hogy mit szeretnél.A szex és a gyengédség csak egy része a dolognak,azonban nem egyszer előfordult már,hogy ilyen kapcsolat meghozta a szerelmet is,mert a másik férfi olyat tudott,amit az eredeti férj nem.Ha ez megtörténne,az nagyon súlyos következményekkel járna,ezt te is tudod.

Ha azonban meg tudnál maradni az először említett szinten,akkor sem gondolnék rólad rosszat és remélném,hogy boldog leszel.

30/F

2010. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább szakítanék a barátommal, mielőtt kimegy külföldre, és tudjuk előre, hogy nagyon hosszú időn keresztül csak nagyon rövid ideig láthatjuk a másikat ha egyáltalán láthatjuk.

Szerintem nektek is el kellett volna fogadni, mikor kiment, hogy jó volt, szerettétek egymást, és nem a szerelem miatt van vége, hanem a távolság miatt. Ha nyitott kapcsolatoznátok, akkor abból csak féltékenykedés lenne, aztán mire újra hazajönni, abba sem bírnátok hagyni a nyitott kapcsolatot, stb, stb...


Inkább szakítsatok, mielőtt eldurvul a viszonyotok.

2010. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom ez nem lesz túl jó példa de én 4,5 évig voltam nyílt kapcsolatban, aztán elvett feleségül.. így már 7 éve vagyunk lassan együtt. De nekünk az is működött, csak munka miatt nem volt túl jó nekünk sem a rendes, aztán mikor visszaköltöztem akkor végre sor került a komolyságra, eljegyzésre :)
2010. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szeretem őt, nem szeretnék szakítani, csak úgymond egy "pótlék" hiányzik az életemből. Egy olyan ember, aki barát, szerető és társ is lehetne egyben, mellettem van és fogja a kezem. Tudom, ez nem túl normális dolog, de így érzem. A családom azt mondta, hogy legyek türelmes, de közben ők is látják, hogy szenvedek, mert mocskosul magányos vagyok, és itt nem barátkozni akarok, hanem társat. Tényleg a szakítás lehetne a megoldás? Nem tudom, de ezt így nem sokáig bírom.
2010. júl. 15. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

nyílt kapcsolat = azzal kefélsz akivel csak akarsz, de mégis van valaki aki miatt nem vagy egyedül. A Felelősségvállalás megtagadása.


nincs értelme. LEgalább az egyik fél szenved tőle.

20/L

2010. júl. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!