Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fennmaradhat egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fennmaradhat egy kapcsolat hosszútávon úgy, hogy nem működik a szex?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire fontos az életedben a szex.

Mit jelent az,hogy nem működik.

Megpróbáltad e már rendbe tenni egyáltalán és ezekután nem működik?

2009. máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy teljesen mások vagyunk a szexben. Szóval nem értjük meg egymást sehogy (például én merészebb vagyok mint ő), és nem is megyek el. Pedig próbáltam már beszélni vele erről, de ő meg képtelen merészebb dolgokra (nem annyira durva.), ami nem is lenne gond, csak nem tudom, hogy ez fennmaradhat így hosszútávon? 25/L
2009. máj. 1. 20:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ miért nem működik a szex. Ha mondjuk egyik fél sokat stresszel a munkája vagy a suli miatt az érthető. Vagy ha vmilyen szexuális gondok vannak. Betegség pl.

De ha nincs kedv vagy vki nem akarja abból elöbb utóbb lehetnek gondok.

2009. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ELőző vagyok. Szerintem ha ezek a problémák vannak akkor elöbb utóbb nem hiszem h fog működni. Gondolom azért vagy "merészebb" mert szereted az extrém helyeket, helyzeteket nem? Ő meg gondolom nem... Na de itt meg kompromisszumot kell kötni.
2009. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Megpróbálom még megmenteni ezt a kapcsolatot, mert szeretem a páromat. Csak az a gond, hogy van egy másik fiú, akit nem szeretek még, csak haverok vagyunk, és szoktunk néha beszélgetni a szexről, és kiderült, hogy rengeteg közös van bennünk így "extrémségben". Nagyon közeli haverom/barátom, és sokmindent megbeszélünk (szexen kívül is). Sokmindenben ugyanúgy látjuk a világot,meg azonos a véleményünk, meg rengeteget nevetünk, igaz, a párommal is megvannak ugyanezek. És így nagyon rossz, nem tudok dönteni.
2009. máj. 1. 21:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem picit hanyagold azt a haverodat és próbáld meg a barátoddal helyrehozni a kapcsolatot. Ha télleg jó fej a haverod és megmondod neki h többet akarsz most a barátodra fordítani akkor biztos megérti.
2009. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Biztos megfogja érteni, mert ő nagyon rendes. Megpróbálom megoldani:) köszönöm nagyon!
2009. máj. 1. 21:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha az egyik fél akarja, a másik nem annyira, vagy egyáltalán nem, addig az egyik igénye kielégítetlen marad, ami az idő múlásával csak rosszabb lesz.
2009. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok, 2éve vagyunk 1ütt, én bármit kipróbálnék bárhol, a párom pedig csak az ágyban és csak ugyanúgy mint előtte, a gond csak az, hogy én szenvedélyre vágyom, túlfűtöttségre, ő meg inkább összebújásra meg gyengédségre, de nem tudom rávenni a dologra, h néha máshogy is csinálhatnánk, a legnagyobb probléma hogy előfordul, sőt egyre sűrűbb, hogy 2 alkalom közt eltelt idő 3-5 hét (lassan már a 2heti 1 nek is örülnék). Én is meg akarom menteni a kapcsolatot, de ott van egy másik fél akivel ugynúgy megegyezik a dologról a véleményünk. Én félnék egy kalandért eldobni egy hosszú kapcsolatot, viszont néha meg olyan jól esne azt megkapni az ágyban amire vágyom. van az a mondás, hogy: ha az ágyban megértitek egymást, akkor mindenhol, hát ez nálunk felborult, mindenhol megegyezzünk csak az ágyban nem. remélem neked sikerül eldöntened, hogy mi a jó megoldás, sok sikert. Szerintem próbáld meg azt, hogy ültesd le és mond meg h neked így nem jó, nem elég, másra vágysz és nem akarsz félrelépni ezért neki kéne teljesíteni a vágyaidat, ha meg végképp nem megy akkor szerntem nem éri meg tovább szenvedni.
2009. máj. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóval teljesen egyet értek. Én is hasonló helyzetben vagyok, mint te. Fogalmam sincs, hogy lehet ez"megértetni" másikkal, hogy többet legyünk eggyütt és sajnos arra kellett rájönnöm, ha a szex nem működik, ha nem kíván, nem kapok visszajelzéseket mint nő a páromtól,akkor mire jó ez az egész.:( Nagyon fáj ez, de nem éri meg szenvedni...
2009. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!