Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a párom ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a párom ne legyen ennyire naiv?

Figyelt kérdés
Enyhén szólva is töketlennek tartom a párom "új stílusát", a szememben elvesztette minden férfiasságát. A haverjai kihasználják, megalázzák és ő ezt nem veszi észre, sőt folyamatosan védi őket, képes velem is összeveszni miattuk. Nagyon rosszul esik a viselkedése, úgy érzem ők fontosabbak neki, mint én. Nekem mindenért könyörögni kell, és még sok esetben így is nem a válasz, a fiúknak az első szavára ugrik. Nem értem, mi hozta ezt ki belőle. Soha nem tapasztaltam tőle ilyen viselkedést, az utóbbi időben próbáltam őt kicsit hanyagolni, hogy élje akkor az életét, és hátha rájön, mit akar a továbbiakban. Ezért is én voltam a szar, hogy elhanyagolom, nem foglalkozom vele. Nem tudom, mit kéne tennem.
2019. szept. 21. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudod, mit kell tenned. Csak túl gyenge vagy hozzá.


Ebből a szempontból ugyanolyan vagy, mitnt a párod. Hasonló a hasonlót vonzza, ne csodalkozz, hogy vele vagy együtt, aki ilyen lett, nem mással.

2019. szept. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most nagyon úgy tűnik, hogy a haverok fontosabbak, mint te. Nehéz ügy, el kell dönteni, hogy szereted-e igazán. Ha igen, akkor küzdj azért, hogy a hülye haverok ne használják ki. Ha nem, akkor jobb lesz külön.
2019. szept. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az az "új stílus" amiről beszélsz?
2019. szept. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy itt a parodon is mulik hogy enged e a haverjainak. Ha elhanyagolod akkor is te leszel a hibas. Sztem itt már nyomatékositani kell neki a dolgokat.
2019. szept. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!