Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1.5 éve lebukott a párom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabi vagyok kérdése:

1.5 éve lebukott a párom egy másikkal. Azóta várom, h valami szeretet legyen köztünk, ma még ott tartunk, h kijelentette ha nem lenne 2 kiskorú gyerekünk ő rég nem itt lenne. Még szeretem,23 éve vagyunk együtt. Ti mit tettetek, tennétek?

Figyelt kérdés
Egyre nehezebb bírom már nagyon megalázó. Gyerekeinket imádjuk. Meggyőződésem, h ennek véget kellene vetni de nagyon nehéz, mert a gyerekekből kevesebb fog jutni. Nem tudván, h fiú v lány Gabi vok várom mindenki válaszát. Köszi.
2019. máj. 26. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Suabaduljatok meg egymástól minél hamarabb. A gyerekeknek legalább nem vitában kell felnőniük, és egyikőtöl se fogja !egalázónak tartani a kapcsolatát.
2019. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondolja a kedves párod, engedd útjára!Nagyon úgy fest a leírtak alapján, hogy jobb lesz így mindkettőtöknek.
2019. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Persze, mert az úgy megy, hogy te ülsz és várod a csodát, az meg majd jön.

Válj el és kész, a gyerekeknek is jobb lesz

2019. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
#3 Ekkora baromságot csak az tud mondani aki teljes családban nőtt fel. Aki apa nélkül vagy elvált szülőkkel az nagyon jól tudja hogy a gyereknek ez életre szóló trauma.
2019. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudván hogy fiú vagy lány Gabi vok ?


Leforditod magyarra ?

2019. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
#4: Mondja ezt az, aki nem látott még olyan családot, ahol a szülők gyűlölik egymást és kínszenvedés minden nap. Annál még a csonka család is jobb, és ezt nem én mondom, nem az én fejemből pattant ki.
2019. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 az én szüleim elváltak tizenéves koromban, és még így is azt mondom, hogy jobb így. A gyerekeknek nem jó hallani a vitát. Trauma ide vagy oda, hosszú távon jobb lesz.


Kérdező, beszélj a feleségeddel, de a leírtak alapján nem úgy tűnik mint aki akar változtatni a helyzeten. A gyerekekkel meg lehet oldani az együtt töltött időt a válás után is.

2019. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

trauma? nagyobb trauma olyan családban felnőni,ahol a szülők ölik egymást, de igazából nem szükséges ez sem, pont elég ha csak szimplán nem szeretik egymást, a gyerek nem hülye, pontosan érzi/tudja ezt.


sokkal kissebb trauma, ha a két fél elvál békében, nem pocskondiázzák a másikat, és az apa is tartja a kapcsolatot a gyerekkel. ugyanis ilyenkor a kedves apák szeretnek felszívódni. ilyen olyan indokkal.(akinek nem inge..)

2019. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a dolog el van veszve.

Próbálj meg parterapiat javasolni. Hogyha nem akar, akkor válj el és legyél boldog

2019. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!