Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt allitja hogy őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt allitja hogy őt nem érdekli a pénz csak az hogy a társának jo legyen ezt miből lehet le szűrni?

Figyelt kérdés

Csak az a fura hogy ezt állítja de más a valóság.

Azt mondja őt nem érdekli a pénz csak hogy a társanak megfeleljen de a valóság másabb.

Mert ő akar klímát mert tetőn lakunk a panelban és nem bírja a meleget. Én évek óta meg voltam klíma nélkül és elviselted ő ez előtt albérletben lakott.

Az exe eléggé luxusként élt mellette szolárium és kondi terem meg mindenféle ruha és manikűr pedikűr dolog én viszont egyszerű lány vagyok ezek engem nem sose izgattak csak az hogy tényleg annyi pénzem legyen amiből lesz kajám és kijőn a havi számla.

Állítása szerint az exe a saját pénzből rendezte a dolgait de közös kaszán voltak és nem tetszet neki hogy ilyenekre költőt de furcsállom a dolgokat legfőképpen azt hogy aki nem nagyra vágyó és ilyeneket állít mért vágyik klímára és miből vehető észre az amit ő mond.



2019. febr. 26. 05:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli a pénz,viszont hozzászokott egy színvonalhoz,ami neki a normális.Szóval valszeg az igényei már megvannak,nála ez a kiindulási pont.Mint mâsnál a sajtos pogácsát engedhetek meg magamnak minden reggel.Neki a klíma az.Szóval szerintem igazat mondd,esetleg az alap az más a Te gondolkodásodhoz képest.
2019. febr. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Ohhh milyen kis aprósàgok..:) Klíma kell, amellett én is meggyulladnék, főleg s tetőtérben.
2019. febr. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Klíma? Az csak egy klíma, nem az 5.luxusauto.
2019. febr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom te írtad ki az előbbi megverős kérdést is.

Mi a francot foglalkozol ennyire a párod exével?

2019. febr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Most hogy a klímánál maradjunk.. miért baj az, hogy nem akar 10 litert leizzadni minden nap? A klíma nem egy luxuscikk, az ember életét teszi kényelmesebbé, nem hiszem hogy ez nagyra vágyás lenne, vagy felesleges költekezés. Így volt annak idején, mikor elterjedt a mosogatógép. Minek az, eddig is megvoltunk nélküle, felesleges flancolás, stb, de azért csak jobb ha van.. Persze lehet élni nélküle is, de ha már van, miért ne éljünk az előnyeivel. Vagy a porszívó, mosógép, internet és a többi.

Az meg, hogy csak az érdekel, hogy a rezsire meg a kajára fussa, inkább téged kellene gondolkodásra késztetni. Nincs semmi ambíciód? Terved, mait meg szeretnél valósítani? Helyek, amiket látni szeretnél életedben? Engem ez jobban aggasztana, mint hogy minek a klíma.

Azt a fél mondatot, hogy miből vehető észre az amit őmond, nem értem, megmondom őszintén.

2019. febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"annyi pénzem legyen amiből lesz kajám és kijőn a havi számla."


Inkább ez aggasztó. Tartalék nélkül élni? Mi van, ha történik valami? Nincs semmi célod? Nme akarsz utazni, semmit? Ülni egész életedben a a panel legfelső emeletén a 40 fokban?

2019. febr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"csak az hogy tényleg annyi pénzem legyen amiből lesz kajám és kijőn a havi számla."


Inkább ez a gond. Ennél többet tényleg nem akarsz elérni az életben? Engem sem érdekelnek a drága ruhák, a körmös, a smink, stb., de az igen, hogy a munkámban fejlődjek, szép házunk legyen, tartalék, ha valami történik.

2019. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha még férfiként játsza a prima donnát annál nagyobb gáz tényleg nincs.
2019. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!