Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar fél év után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar fél év után is hogy sok emberrel volt előttem a párom?

Figyelt kérdés

Én a 10. Ember vagyok akivel együtt van,de voltak neki sima szexkapcsolatai is,tini korában 30+ os fickókkal is.

Együtt vagyunk fél éve,tudja hogy nekem ő az első komolyabb kapcsolatom,és én is hogy előttem sok emberrel volt,és az ő elmondása szerint az nem is sok.

Nálam mindig előjönnek a gondolatok hogy miért jött össze mindenkivel,főleg csak a szex miatt...

Jól elvagyunk,csak miért nem tudom feldolgozni hogy csak a sokadik vagyok,pedig tényleg nagyon szeretem a lányt.

Azt hittem ez az érzés el fog múlni idővel,de mindig előjön.

Hogy tegyem túl ezen magam?

23/f



2019. szept. 21. 11:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell rágódni a múlton.Most jól vagytok,szeretitek egymást ez a lényeg.Mindenkinek van a múltjában egy folt,csak lehet,hogy a másik nem tudja.K-ból is lett jó feleség és családszerető anya,a történelem folyamán.
2019. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
58%
Egy nőnél sok pasi próbálkozik be ilyen-olyan trükkel. Van akinek sikerül is. Fogd fel úgy hogy a nők nagyon nagy többségén végigment már minimum egy fél focicsapat. Ami nem is akkora tévedés. Ők sem különbek a férfiaknál csak szeretik kéretni magukat, meg cáfolni mert félnek a megbélyegzéstől. Ezek ilyenek, nem kell foglalkozni a múltjukkal. Ugyanakkor örülhetnél is mert a kéretés meg kamuzás mellett azért elég rendesen szanálnak, és vagy átmész a rostán vagy kuka. Esetleg ciki vagy nem, barátzóna. Utóbbi kettő esetében lapozz, ugyanazt jelenti, előbbinél inkább örülj. (Itt most a barátnődről is beszélek)
2019. szept. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Jobbnak gondol magánál és mondogatja hogy jobbat érdemlek,és ha más lányra ránézek akit ő utál,akkor mondja hogy van neki is jelentkező,és otthagy.Aztán megbeszéljük és jó minden.De egyszer ebbe is bele dogunk unni.

Ki akarja belőlem hozni az ölni tudok nézésemez és akkor boldog,hogy annyira szeretem...Nekem is lehetett volna előtte több alkalmam,de nem éltem velük mert többre tartottam magam,csak akkor akartam szexelni ha már szerelmes vagyok.Lehet ez volt a baj...

2019. szept. 21. 12:59
 14/21 A kérdező kommentje:

Örülök is hogy elmondta,csak nem hitte el hogy ennyit vártam ‘rá’.

Én megérteném ha mindet szerette és azért,de ilyet hogy csak mert akarta a szexet,és csak úgy odaadta a testét bárkinek aki kicsit is húzta hogy lehetne ebből több..

Valaki megkapta első találkozásnál,én meg vártam rá egy hónapot hogy rendesen egymásba szeressünk

2019. szept. 21. 13:02
 15/21 anonim ***** válasza:
57%
26 évesen 10 pasi,az teljesen normális.
2019. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
36%

11es: nem azért gyerek, mert én ku**kodtam, hanem, mert összefüggésbe hozza az érzelmeket a “kicsapongó” szexuális múlttal.

“Azt mondta szeret, de ennyi pasi után mit gondoljak?” 🤦🏻‍♀️

Nem azért írtam, hogy a mi példánk lenne a követendő. De szerintem amit a Kérdező nyom az vihar a biliben... Nem attól fogja őt a barátnője jobban vagy kevésbé szeretni, hogy hány ember volt már a Kérdező előtt..

2019. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%

Komolyan nem értem az ilyen kérdéseket. Mondd, te szobatisztán jöttél világra? Azonnal tudtál járni, beszélni, és iskolába is hiába jártál, mert addigra mindent tudtál? Vagy a MÚLTAD tett olyanná, amilyen most vagy?

A párodat is a múltja formálta. Ahogy mindenkit! És a múlt nem életfogytos ítélet, csak lépcsőfokok sorozata, melyek jó esetben felfelé visznek. A párod felfelé halad. A kamaszkor egyébként is arra való, hogy próbálgassuk, feszegessük a határainkat. Hogy hülyeségeket csináljunk, és begyűjtsük az érte járó pofonokat. Mert így lesz teljes az életünk.

9-en voltak előtted? Örülj neki! Ennyi viszonyítási alappal a csajod már el tudja dönteni, hogy TE vagy számára a legjobb, és TE kellesz neki!

2019. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%

tegnap 18:08 Fordítva állsz a kérdéshez. A kérdéshez semmi köze, a párja mit, hogyan érez, neki mennyire kell.

A kérdező nem tudja elfogadni a múltját. Az nála egy zavaró tényező. Nem tudja elfogadni, ezért nem is tudja tisztelni.

Ennek szakítás szokott a vége lenni. Mivel a kérdezőnek, mint minden embernek, van egy értékrendje és neki ebbe ez nem fér bele.

2019. szept. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszoló látja jól a helyzetet...Azért nem feküdtem össze senkivel mert csak akkor akartam ha szerelmes leszek.

Annyi alkalmat kihagytam,de kezdem úgy érezni hogy hiba volt,mert a nők le se szarják...

Attól még szeretem a lányt,csak tényleg nem lesz így nálam teljesértékű,hogy mindenkinek odaadta magát...

2019. szept. 26. 13:24
 20/21 anonim ***** válasza:
Na, mi lett azóta?
2020. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!