Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar fél év után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar fél év után is hogy sok emberrel volt előttem a párom?

Figyelt kérdés

Én a 10. Ember vagyok akivel együtt van,de voltak neki sima szexkapcsolatai is,tini korában 30+ os fickókkal is.

Együtt vagyunk fél éve,tudja hogy nekem ő az első komolyabb kapcsolatom,és én is hogy előttem sok emberrel volt,és az ő elmondása szerint az nem is sok.

Nálam mindig előjönnek a gondolatok hogy miért jött össze mindenkivel,főleg csak a szex miatt...

Jól elvagyunk,csak miért nem tudom feldolgozni hogy csak a sokadik vagyok,pedig tényleg nagyon szeretem a lányt.

Azt hittem ez az érzés el fog múlni idővel,de mindig előjön.

Hogy tegyem túl ezen magam?

23/f



2019. szept. 21. 11:50
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Mar leadtam az egombol, es azota is egyutt vagyunk. Mar a csaladalapitasnal jarunk.

Megerte az elejen felni, de meg mindig szeretjuk egymast :)

2021. jún. 2. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!