Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2,5 éve vagyunk házasok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5 éve vagyunk házasok, elötte már 4 éve együtt voltunk. Egy nagyon mély és tiszta szeretetérzés van a férjem iránt, de valahogy úgy érzem, hogy a szenvedély és a tüz kialudt. Szerintetek hogy lehetne visszahozni?

Figyelt kérdés
Férjemet nagyon szeretem, ö is szeret, érzem és látom is, viszont úgy érzem, hogy a tüz és a szenvedély kialudt nálam. Nincsenek pillangók a gyomromban és nem kap el a varázs, ha hozzám ér. Nála nem múlt el, azt mondta. Régen akkor is elkapott a varázs, ha csak megfogta a kezem. Most meg a csók is "rutinnak" tünik. Férjem azt mondta, hogy az épülö házunk és a pénzspórolás elveszi az összes figyelmét és hogy ezen jár állandóan az esze. Feszült a ház miatt, hogy minden jól alakuljon, mert építtetjük egy céggel és hát a munkások nem dolgoznak a legjobban. Ez a feszültség miatt is lehet, de az utolsó két hónapban csak 4-5ször voltunk az ágyban. Tegnap beszéltem az érzéseimröl, hogy kialudt a szenvedély és hogy minden rutinnak tünik, hát elsírtam magam, aztán ö is, hogy ö ezt nem akarta. Szerintetek hogy jöhet vissza a tüz az én részemröl?

2019. szept. 23. 11:03
1 2
 11/12 Derwer ***** válasza:
68%

Pontosan, tedd szóvá ha szeretnél néha virágot kapni.

Prakrikus lehet úgy, hogy egy csokorba szeded egyszer hogy jól esne ha néha, random kapnál virágot, kis csokit, plüss macit, stb.



Ilyeneket én is szoktam vinni a feleségemnek, bár nem látom, hogy annyira örülne neki. De ettől még szeretem és viszem neki.

2019. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Haha ez aranyos :) szerintem biztos örül neki. Csak lehet, nem mutatja ki
2019. szept. 23. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!