Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemmel lassan 3 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel lassan 3 éve vagyunk együtt, tavaly hazasodtun. Az első egy évben sűrűn csókolóztunk. Volt hogy ő kérte a csókot. De mostmár nem csókol, már jó ideje, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ha megcsokolom görcsös,szinte látom hogy alig várja hogy el vehesse a fejét.. vagy pl inkább valamit bekap a szájába hogy ne keljen csókolózni.. én már nem értem.. Annyira rossz ez nekem.. érzelmileg nagyon hiányzik.. valami ötlet??

2018. ápr. 18. 11:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikációról hallottál már? Igen hasznos tud lenni két ember között!
2018. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mit felelt, amikor rákérdeztél, mi baja van?
2018. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen hallottam már!!! Sokszor leültem vele beszélgetni,de semmin nem változtatott...!!! Sőt,nekem ez a legfontosabb, hogy megtudjuk beszélni a dolgokat..
2018. ápr. 18. 11:47
 4/19 anonim ***** válasza:

Komolyan, nem értem, ez rátok tartozik. Ha állításod szerint beszéltetek erről és nem változott semmi, akkor mégis mit vársz tőlünk? Valami csodát, hogy esetleg belelássunk a fejébe, hogy mi lehet a baj?

Honnan tudhatnánk mi, hogy miért nem akar téged megcsókolni?


Talán már nem kíván téged!

2018. ápr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Egyszer azt mondta neki ez nem fontos... Akkor hol az érzelem??? Mi az hogy nem fontos??
2018. ápr. 18. 11:51
 6/19 anonim ***** válasza:
Én már az elején is hanyagoltam volna, sajnos masszív nyálfóbiám van. Szomorú ez, nem tudom miért alakult ki. Remélem lesz olyan akivel szemben nem jön ez elő, de egyenlőre azt tudom, hogy a kutyákat és a kisbabákat nagyon messze kerülöm, ahogy a prolikat is (mert köpködnek).
2018. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szerintem igazad van, lehet már nem kíván :) ...
2018. ápr. 18. 11:53
 8/19 anonim ***** válasza:
lehet már undorodik tőled.
2018. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jól van már 😀 nem vagyok csúnya nő... 😀
2018. ápr. 18. 13:16
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Büdös a szád lehet.
2018. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!