Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennetek? Hogy tudjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek? Hogy tudjam ezt kezelni?

Figyelt kérdés
Parommal tavaly karacsonykor nagyon osszevesztunk. Minden karacsonykor kimegyunk a helyi presszoba. Es ugye o kb ilyenkor tud mindenkivel talalkozni egyszerre az osszes baratjaval akkor kb vannak ott 20an akivel joba van es mindenkivel beszelget,iszogat,kartyazik egesz este. Es igazabol nekem nagyon rosszul esett tavaly,hogy pont karacsonykor konkretan le...art engem. Es olyan rossz erzes mert nagyon is megertem ot persze legyen a barataival erezze jol magat csak elleg rosszul jon ki,hogy pont karacsonykor inkabb csak vele lennek nem is mennek sehova. Nekem is ott szokott lenni 1-2 baratnom de ennyi. Oke veluk vagyok egesz este persze jol erzem magam de karacsonykor nem ezt szeretnem. Neketek mi a velemenyetek? Nagyon felek,hogy most is ez lesz mert nem birok semmit se magamban tartani ha valami rosszul esik(foleg ha iszok is).
2019. szept. 23. 15:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

És karácsony óta neked ez most jutott eszedbe?

Pszichiáter látott már?

2019. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Karácsonykor...kocsmázni...megérdemlitek egymást, már ne haragudj.
2019. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Szóval ő csak akkor tud találkozni a barátaival, egy évben egyszer mindenkivel, te meg ezen rinyálsz, mert "karácsony"? Miközben együtt éltek és az év többi napján veled van? Egy szaros dátum miatt így kiakadni.. Gratulálok.
2019. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Atya eg! 😂 Persze most jutott eszembe. Mivel mi ertelme lett volna utana kiirnom? :D most kozeleg az ujabb karacsony es felek,hogy mi lesz nyilvan ezert irtam ki most -.-". Es ezert amugy nem is ertem miert menne pszichiaterhez az ember.
2019. szept. 23. 15:44
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tehát évek óta ez a szokás, ami mondhatni neked is megfelelt. Most jut eszedbe kiakadni szeptember végén. Az évek alatt kommunikáltál már vele? Miért pont karácsonykor van bandázás, egész évben nem lehet összehozni? Ha te is elvagy a barátnőiddel ő mért nem lehet? A karácsonyt sztem 3 napos 24-25-26. Mind3 nap a presszóban vagytok?
2019. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Na be lehet fejezni. Mondtam,hogy en nagyon is megertem ot. Nem. Mindennap tud veluk talalkozni de akkor meg ott van 1-2 plusz ember akivel nem nagyon. Honnan veszed,hogy egyutt elunk? Kb heti 2x tudok vele talalkozni.. mindennap latjuk egymast persze szep alom. Nem tudom honnan vetted :D
2019. szept. 23. 15:46
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem. Csak egy napot vagyunk ott. Amugy mi az,hogy megerdemeljuk egymast en irtam,hogy nem is ezt szeretnem csak vele lenni.
2019. szept. 23. 15:47
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem lehet osszehozni. Mert paran kulfoldon dolgoznak es csak akkor jonnek haza.
2019. szept. 23. 15:48
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"most kozeleg az ujabb karacsony"


Aha, közeleg. Röpke negyed év, és már itt is van. :)

2019. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Gyereketek van? Ha nincs, akkor totál felesleges a műsor. Amennyiben már konkrét család lennétek, megérteném, hogy zavar, amiért egy családi ünnepet máshol tölt. Olyankor ajándékozás, közös ebéd/vacsi, rokonok vannak soron. De ha még csak ketten vagytok, akkor ezt azért el lehet fogadni. Ezt az egyet tisztáznám, hogy ha jön a baba, akkor ennek vége, addig had szórakozzon. Veszekedés helyett pedig szórakozz te is. Hívj meg oda pár barátnőt, tartsatok előtte név húzást, ha igénylitek...stb.
2019. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!