Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordulhat e olyan, h egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat e olyan, h egy pár minden különösebb ok, vagy indok nélkül szakít egymással? Minden előjel nélkül?

Figyelt kérdés
Nem történt még ilyen velem, csak hallottam róla h elvileg ilyen is előfordulhat.
2019. szept. 23. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem fordul elő soha. Mindig minden okkal történik. Legfeljebb csak nem osztják meg a többiekkel az okot, mivel ez csak a két félre tartozik.
2019. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előjelek mindig vannak.
2019. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor az egyik vagy mindkét fél tűr, a szőnyeg alá söprik a problémákat megbeszélés/megoldás helyett hosszú ideig, de előbb-utóbb robban a bomba.
2019. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Minden szakitásnak előjele és oka van.
2019. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az fordul elő, hogy nem veszünk észre dolgokat, vagy nem akarunk észrevenni dolgokat!
2019. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, maximum mindketten csukott szemmel élnek egymás mellett.
2019. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Njncs. Mindennek oka van.
2019. szept. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyesmi volt. Ritkán veszekedtünk (akkor is otthon, nem nyilvánosan), nem voltak nagy botrányok, egyikünk sem tett valami megbocsáthatatlant, és nem is teregettük ki soha a szennyesünket mások előtt. Nem viselkedtünk nagyon máshogy társaságban, mint előtte. Mindketten amúgy hónapok óta éreztük, hogy vmi nem oké, és a szakítás előtt magunkban tépelődtünk, aztán meg higgadtan megbeszéltük a dolgokat. De még a szakítás előtt is kb. csak a szüleimmel beszéltem róla, nem kürtöltem szét az összes ismerősnek... így sokan meg voltak döbbenve, amikor meghallották a hírt. Nyilván az ok megvolt rá, de nem ez a sztenderd "megcsalt / megütött / elkezdett inni / elkártyázta a pénzt / egyikünk akart gyereket, a másikunk meg nem" jellegű sztori, ill. voltak páran a környezetemben, akik gyakorlatilag nem értették, miért szakítottunk, amikor rákérdeztek, hogy pontosan mi ment félre, mert nekik az nem ok, mert őket nem zavarja (pl. nekem kell minőségi együtt töltött idő egy párkapcsolatban, meg kimozdulósabb voltam... egy ismerősöm is kimozdulós, de neki nem kell annyi együtt töltött idő).
2019. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!