Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy jó párkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy jó párkapcsolat, ha egymással laktok?

Figyelt kérdés
2 hónapja költöztünk össze, de mindenen veszekszünk. Ha elkezdek kedves lenni vele, becézgetem, ölelgetem, végül mégis oda jutunk ki. És hiába beszélünk a veszekedésünkről, eltérő véleményen vagyunk és hol az egyikünk hol a másikunk nem tudja betartani az esetleges kompromisszumot. :(
2018. szept. 26. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Az én együttélésem is így kezdődött.

6 évig huztuk a dolgot, pedig az egész ott volt a szemem előtt már az első pillanattól fogva. És akkor kellett volna szakítani, mert minden csak rosszabb lett.

Igen mindig ezt tanácsoljuk itt gyk-n, hogy szakits elég gyakran.

De én ezt most tapasztalatbol mondom. Nemhogy közelítenének az allaspontotok, inkább még nagyobb szakadék lesz köztetek.

Ez a kezdet, kis aprosagok. Később még több dologban és még nagyobb dolgokban fogtok kulonbozni. És az a baj, ha senki sem enged, ez sokáig nem tartható.

2018. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Több mint 3 éve élek a párommal és még sosem veszekedtünk. Ha probléma van, gyorsan és hatékonyan megoldjuk.


>hol az egyikünk hol a másikunk nem tudja betartani az esetleges kompromisszumot


Nem "nem tudjátok betartani", hanem "nem tartjátok be". Rajtatok múlik, nem máson. Most rosszul csináljátok, úgyhogy csináljátok jól.

2018. szept. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Két ember kapcsolat (akár házasság, akár összebútorozás révén) sosincs ellenvélemények nélkül. Ez így a helyes, mert ha nincs ellenvélemény (véleménycsere, civakodás - persze mindez mértékkel!), akkor az egyik csak bólogat, a másik parancsol. Mi már megünnepeltük z aranylakodalmunkat. Vita esetén volt 5, 10, 15 perces "csendélet" és mindig az szólalt meg (nem felváltva!!), akinek éppen mondani valója volt másik felé. A kérdezőnek azt tanácsolom (figyelembe véve az 1-es válaszoló válaszát is), hogy szakítson, mert a házasság (az együttlét) nem népnevelő intézet. Állandó civódások felemésztik az energiátokat. Ezt akarjátok?
2018. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!