Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis, hogy egy kulontoltot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis, hogy egy kulontoltott hetvege utan a ferjem azt se kerdi meg nekem hogyan telt es o se mesel semmit? (Ennel azet bonyolultabb. )

Figyelt kérdés

Az igazi kerdes az lenne mi a f..t csinaljak?

A szitu a kovetkezo. Van egy kozos gyerekunk még kicsi, van nekem es neki is egy sajatja. Koztunk regota konfliktus, hogy keveset segut a haztartasban es sokaig az o gyereke utan is en takaritottam, pakoltam, en csinaltam neki mindent. Aztan meguntam es volt ilyen olyan beosztas, de ok folyamatosan elszabotaltak.

Hetvegen neha jon a gyereke (mar nem el nalunk egy ideje), mivel hosszu evek alatt elfaradtam a kiszolgalasukba ezert gondoltam mindenki eletet megkonnyitem. A gyerekeimmel rokonatogatoba utaztunk a hetvegere, hogy a ferjem nyugiban kettesben lehessen a gyerekevel. En naivan azt gondoltam, mivel csak egy napot volt a kettobol ott a gyereke, hogy majd a ferjem, esetleg bevonva a kedves nagy gyermeket is megcsinalja a hazimunkakat (porszivozas, rendrakas a kozos gyerek szobajaban, bevasarlas, mosogatas-- mosogatogep kipakolas,ruhahajtogatas)

Ehelyett a kovetkezo tortent. Mindent kiettek a hutobol, kenyer sem maradt. Egesz hetvegen ram se telefonalt, hogy elunk vagy halunk-e? Majdnem elfelejtett ertunk jonni. Este 8-kor bekozolte, otthon nincs kaja. Es otthon keresztbe egy szalmaszalat nem tett. Igy a koszba, es ures hutore erkeztunk meg es akkor derult ki semmit nem csinalt egesz hetvegen.

Es mindezek melle bar ertunk jott, de meg se kerdezte, hogy telt a hetvegenk, mit csinaltunk mi ujsag a rokonaimmal vagy a gyerekek jol voltak-e es egy szot nem szolt arrol se, hogy o mit is csinalt a hetvegen. (Ok nemmkerdeztem mert mar elegge felhuztam magam a tenyen, hogy elfelejtett ertunk jonni...)

Szerintetek? Tudom nem normalis.


2019. szept. 23. 21:07
 1/6 Savlekotő ***** válasza:
65%
Te csak egy házvetetőnő vagy,cseléd,akit letojnak,még a gyerekeket is,csak a saját fontos,téged hülyére vesznek,meddig engeded?
2019. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Hogy telt a hétvégéd?

Rokonok jól vannak?

2019. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk a férjed nem azért viszi oda a gyerekét, hogy besegítsen a házimunkába...


Nyilván lehetett volna benne annyi, hogy lemegy a boltba valami kajáért és nem hagy disznóólat maga után, de ehhez rendelkezni kellene némi ésszel.


Egyébként én ilyenhez hozzá se mentem volna, nem hogy még gyereket szüljek neki. Ha 1 hétre elmentek, akkor éhenhal, mert annyira életképtelen?

2019. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a férfi nem tisztel,és nem is szeret igazán Téged.Cselédet csináltál magadból,és ő igy is kezel.
2019. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk a ferjem nem azert viszi ide a gyereket, hogy a hazimunkaba besegitsen...

Hat a ferjem gyereke azert koltozott el korabban innen, mert nem tetszett neki, hogy neha be kellett segitenie a hazimunkaba es gondoskodnia a haziallatairol. Elkoltozott es rank hagyta a haziallatokat, ami miatt boven takarithatom a lakasunkat vagy hat lelegezhetem a tollat, szőrt, port. Es azt igerte majd visszajar gondoskodni roluk (a mamaja nem engedte, hogy magaval vigye oket), hat a visszajaras ez. Jon es utana is lehet pakolni, takaritani es a tobbi amiket irtam is.

Igaz a ferjem, ha megcsinalna helyette vagy utana, akkor en se pampognek itt.

2019. szept. 24. 21:59
 6/6 Savlekotő ***** válasza:
És miért csinálná meg hisz ott a házicseléd,te,erre vagy tartva ezért nem érdekli h éltek e a gyerekeddel.. Állj már ki magadért.
2019. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!