Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban tetszhetek a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban tetszhetek a páromnak telt/husi nőként is?

Figyelt kérdés

Mindigis kerekebb alakom volt, kb 13-14 éves korom óta, szóval akkor is, amikor megismerkedtünk.

Ilyesmi jelenleg:

[link]


A párom néha odajön hozzám, és "Mi az, pufi?", de ilyen kedvesen. Meg "olyan kis kerek vagy"

Amikor megkérdem, akkor fogyjak le, vagy mi, mindig az a válasz "Nem kell, neked illik ez így".


Nálam vékonyabb barátnői voltak korábban, egyedül egy volt, aki duci, de ő az utóbbi 3 évben hihetetlenül lefogyott.

Ilyen volt anno:

[link]

Most pedig ilyen:

[link]


Szóval, lehet, komolyan jó vagyok neki így is?

Mert ha felvetem, tornáznék, mindig megkapom, hogy oké, de diétázni ne kezdjek el.


2017. nov. 16. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint jó vagy neki. Az exek milyensége nem jelent semmit.


Amúgy meg ha te le akarsz fogyni, te tornáznál, akkor tornázz! Te mit akarsz?


22/N

2017. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha az elso belinkelt kep a "pufi" vagy ne adj isten telt kategoria, akkor en fobe lovom magamat...
2017. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

A pasit, nem ismerem, de én például, annál vékonyabb nővel soha nem álltam szóba, mint a harmadik linken látható.

Bocsi, de az utolsót látva, igen rossz álmaim lesznek:(((

2017. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A legrosszabb ***** válasza:
69%

Magyarázza már el nekem valaki, hogy a nők az általuk definiált "tökéletes" (modern értelemben értsd: sportos, szálkás, feszes, szolis stb.) testalkathoz képest mérve miért gondolják a 10-15, vagy akár a 20 kiló felesleget hátránynak. Miért hiszik azt a csajok, hogy aki szívből szereti őket, aki szerelmes beléjük, s aki a bármelyik végtagját tenné értük tűzbe, az kamuzik?


Kérdező: te abban az egyetlen személyben kételkedsz, aki minden deka zsíroddal, minden hurkáddal, mindenféle külső hibáddal elfogad és úgy imád, ahogyan létezel. Szereted egyáltalán a párodat?

2017. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
jól indul :D mióta tart ez a fergeteges kapcsolat? :D
2017. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak leadta az igényeit, hogy ne maradjon nő nélkül.
2017. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem maradna nő nélkül, eddig is voltak vékony barátnői.

4,5 éve amugy kb.

2017. nov. 16. 21:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Szokj le a női magazinokról, mert azok beszélik tele a fejedet azzal, hogy 40 kg felett kövér vagy!
2017. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Szóval, lehet, komolyan jó vagyok neki így is?"


Veled van, vagy nincs?

Csak ugrat a fickó: tudja, hogy erre ugrasz. :)


"Mert ha felvetem, tornáznék, mindig megkapom, hogy oké, de diétázni ne kezdjek el."


Tökéletesen igaza is van: az alakformálás az egy (jó) dolog, az önsanyargatás meg egészen más (rossz).

2017. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha párod, mindenhogy tetszel neki.

Kapcsolatban szereplő másik ember elméjétől függ.

2017. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!