Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat Gellértnek hívják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat Gellértnek hívják, de nekem nagyon nem tetszik ez a név. Bunkóság, ha ezt tudtára adom?

Figyelt kérdés

Ma van a névnapja, felköszöntöttem. Megjegyezte, hogy szinte sosem szólítom Gellértnek, hanem kedves, drága stb., és kérdezte, hogy miért.


Meg kéne mondjam?



2019. szept. 24. 09:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%
:-D
2019. szept. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
76%

Én is utálom a párom nevét. Sajnos pont ugyanaz a keresztneve, mint az előző kapcsolatomé, akivel nagyon csúnya vége lett és a mai napig zaklat néha.


Sosem mondanám meg neki, mert olyan dologgal bántanám (szerintem) amiről nem tehet.

2019. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
80%

Ha tudtára adod, akkor majd szerinted rohanni fog új nevet intézni magának a kedvedért?

De mond meg neki, akkor valószínűleg már nem kell többet köszöntened a névnapján.

2019. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
65%
Gellért... és a gyakorikérdések... Háááát :D Az előző évek tapasztalataiból kiindulva gyanús, hogy a kérdés kiírója a Gellért aki saját magát promózza.
2019. szept. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
45%

#2


Ez a vége a szülők ostobaságának, hogy mindig max 10 néven osztozik az összes új gyerek (amelyik meg nem az rém idétlen nevet kap, mint Noel vagy Benett. Jáj, jáj háde a kis Brendonka majdnem lemaradt)

2019. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
18%

Ha nekem ilyet mondana a párom, azonnal lapátra tenném.

Az elfogadáshoz hozzátartozik, hogy párunk nevét is elfogadjuk. Még akkor is, ha Mikorka Kálmánnak vagy Víz Eleknek vagy Kandisz Nórának hívják.

Egyedül annyit mondhatsz, hogy a gyereketeknek nem szeretnéd ezt a keresztnevet adni.

2019. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

6-os, szerintem itt nincs szó az elfogadás hiányáról, és nem kéne belemagyaráznod hülyeségeket!


ha egy nő nem tette ezt eddig szóvá és névnapon felköszöönti a párját, az szerintem maga az elfogadás!


viszont azt nem lehet kierőszakolni, hogy valakinek tetszen egy név, ha egyszer nem tetszik.

2019. szept. 24. 09:58
 8/35 anonim ***** válasza:
23%

#6


Szerintem 18 évesen lehetőséget kellene biztosítani (ingyenesen) a névváltoztatásra. Akinek tetszik amit alapból kapott az megtartja, de aki nem, az változtathassa csak meg.


Így viszont sajnos pénzbe kerül + a kor dogmái se engedik. Én is megteszem majd, ha nagyatyám meghal.

2019. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
27%

"ha egy nő nem tette ezt eddig szóvá és névnapon felköszöönti a párját, az szerintem maga az elfogadás!"


Ez nem elfogadás, hanem kétszínűség.



"viszont azt nem lehet kierőszakolni, hogy valakinek tetszen egy név, ha egyszer nem tetszik."


Valóban nem, ebben igazat adok.De, neked akkor most a

pároddal való jó kapcsolat a fontos vagy a neve?Tehát, ha a neve tetszik, akkor már a kapcsolat is jó lesz hosszútávon?

2019. szept. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

9-es ennyi ésszel szabadlábon hogy lehetsz?



nem kétszínűség, hogy nem tettem szóvá, hanem tapintat, hiszen nem tehet a nevéről.


a kapcsolat minősége és a keresztnév között nem látok összefüggést, különben nem lennénk együtt, de persze egy rosszindulatú kommentelő, nyilván fog találni.

2019. szept. 24. 10:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!