Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális vagyok ha valami nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok ha valami nem tetszik azonnal idegeskedem vagy pl egyből megcsalással bosszulnám?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolatom van viszonylag. Szeptember közepén fogom ismerni 3 hónapja a srácot. Úgy gondolom nem eléggé mutatja ki amit én el várok és jól felidegesitem magam aztán el döntöm, hogy majd más jobban fog akarni és egyből meg is csalnám. Nem tetszik, hogy szoros a viszonya a családjával és azon gondolkodom, hogy kellene annyira el bolondítani magamba, hogy kicsit hanyagolja az unokatesókat. Vagy pl Most is megy hétvégén legénybúcsuba én meg el döntöttem, hogy na ha te el mész akkor én meg el megyek egy másik pasival éjszakai fürdőzni vagy pénteken el ment a rokonaival nélkülem bulizni sőt nem is szólt róla és ki találtam, hogy akkor most hétvégén meg én megyek és nem szólok. Utána néha meg bánom. Állandóan idegeskedem, hogy volt előttem 3 barátnője akikkel járt és már biztos nem tud engem majd annyira szeretni, mint őket de nekem meg volt kb 12 barátom már és ő idősebb 6 évvel. Nem vagyok normális szerintetek?
2019. aug. 21. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Téged se az eszedért szeretünk.
2019. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon komoly pszichológiai problémáid vannak és a büdös életben nem lesz így normális kapcsolatod.
2019. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Undorító hulladék jellem vagy, rád férne egy pszichológus. De nyugi, hamar rájön a srác is, hogy kivel van dolga aztán repülsz majd szépen, ahogy megérdemled.
2019. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy, de nagyon. Keress fel egy szakembert, mert tönkreteszed a környezetedet. 😐
2019. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem az eszéért tartják a libát, hanem a melle húsáért.

De amit te leművelsz az túlzás. Épp elég büntetés neki, hogy vele vagy.

Számold ki fejben, hogy ezzel a tempóval 30 éves korig hány pasid lesz?

2019. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

A kérdésre válaszolva labancéknál ez teljesen normális. Ebből "3 barátnője akikkel járt és már biztos nem tud engem majd annyira szeretni, mint őket de nekem meg volt kb 12 barátom már és ő idősebb 6 évvel. " meg arra gyanakszom, hogy csak trollkodsz. :)

33/f

2019. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon durva pszichés problémáid vannak, kérj segítséget és keress fel egy szakorvost.

A srácot hanyagold, sokkal jobbat érdemel nálad így látatlanban is!

2019. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van bajod és ezt segítő szándékkal mondom. Gondolom fosol a csalódástól és legjobb védekezés a támadás elve alapján csinálod amit. Halálra van ítélve minden kapcsolatod, ha nem változtatsz. 30n
2019. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy te elvársz tőle valamit, amit ő nem tud megadni. Meg az is lehet, hogy már menekül előled. Minden esetre jól gondolod, baj van a fejedben!
2019. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
"Szeptember közepén fogom ismerni 3 hónapja a srácot". Magyarán bő két hónapja ismered, lévén augusztus 21-e van. És ez még a legkisebb blődség a történetben. Nyelvtannáciskodni az igekötők írásával kapcsolatban már erős túlzás lenne, mert az messziről kiviláglik, hogy amikor az észt osztották, Te valahol máshol álltál sorban. Mondd csak, nem vettél véletlenül észre némi mazochista, önsorsrontó hajlamot a férfiaknál/fiúknál, akikkel eddig dolgod volt? Már csak abból kiindulva, hogy egyáltalán szóba álltak Veled, minimális életösztönnel és borsónyi intelligenciával megáldva, épkézláb ember a magadfajtát kerüli mint a pestist, esetleg ha jófej és tájékozott e területen, egy jó kis szakember (pszichológus, pszichiáter) elérhetőségét megadja, mielőtt Usain Boltot is kenterbe verve, világgá szalad előled.
2019. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!