Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyek a megcsalás jelei?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek a megcsalás jelei? Lappang bennem egy fura érzés, hogy megcsal . De milyne jeleket keressek mármint ami bizonyíték lehet mert az nincsen.

Figyelt kérdés

2019. szept. 24. 12:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
alapból nem jó ha ez megfordul az ember fejében...megrendült a bizalom....
2019. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Rockarc ***** válasza:
100%

A tudatalattid kiszurt valamit, ami meg nem kerult a tudatos reszed ele. Ez barmi lehet, egy illat, egy altala nem kedvelt dolog eloterbe kerulese, szokatlan viselkedes, mashogy reagal, mas jar az eszeben, veletlen elszolas, ami nyelvbotlasnak tunik stb. Elobb utobb lebukik valamin, de igazabol nem is kotelezo megvarni, nem kell bizonyitek hozza, hogy kidobd, ha ugy iteled meg.


43F

2019. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
91%

"12" válaszolónak.....

Nem kell indok ahhoz hogy kidobjad....ez tetszik. Bár ha elkezd féltékenykedni és vádaskodni úgy vágják rá az ajtót, hogy észbe sem kap. Sajnos mind a férfiak, mind a nőknél vannak olyan egyének, akik erre a viselkedésre hajlamosak, és ami legdurvább, hogy gyakran észre sem veszik hogyan viselkednek a partnerükkel.

20 éveim elején hozott össze a sors egy leányzóval, aki folyamatosan azon kattogott, hogy megcsalom. Átnézte a telefonomat, a ruháimat, és hosszasan sorolhatnám. Nagyon szerettem, de ezt a bizalmatlanságot nem lehet kezelni. Azon kaptam magam, hogy már én aggódtam azon, hogy most éppen mibe fog belekötni vagy balhézni.

Leöltünk megbeszélni, tudta magáról, hogy ő ilyen, de még sem akart rajta változtatni, ellenben elvárta tőlem, hogy én fogadjam el a viselkedését. Búcsút vettünk egymástól.

2019. szept. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!