Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeret vajon a kocsiban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeret vajon a kocsiban telefonálni órákat?

Figyelt kérdés
Férjem állítólag a haverjával beszél és nem jön be a lakásba, mert zaj van és nem lehet nyugodtan beszélni. Tegnap közel másfél órát ült kint és dumált. Utána mutatta a telefonját, hogy tényleg a haverja volt. De azt is mondta, hogy olyanról beszélnek, amihez semmi közöm.
2019. szept. 24. 14:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

20-as vagyok megint. Bocs kozben lattam irtad nem tudod feloldani a telefonjat. Akkor meg kell tudnod a haver teljes nevet. Es szepen elerni feszen vagy ahogy tudod. Legjobb ha a telefonszamat megszerzed valakitol es egy ilyen esti az utcan all a ferjed a kocsival es vele beszelget utani masnap reggelen szepen felhivod es artatlanul eloadsz egy kitalalt tortenetet, hogy hat a ferjed meselte tegnap este miutan veled beszelt orakon at, hogy tudsz egy nagyon jo ettermet a ...varosban csak o elfelejtette a nevet es te meg oda akarsz foglalni asztalt romantikus vacsorara. Erre haromfele valaszt kaphatsz: 1. De hattegnap nem is beszeltunk. 2. beszeltunk de nem este 3. errol nem esett szo vagy nem.orakig es nem esett szo

Mindegyik esetben oriasi mentegetozest csapj le, hogy hu de ciki, jaj akkor te felreertetted, mert mar hullafaradt voltal es bocs hogy iylen reggel.zaklattad es fu hat akkor most le is teszed mert akkor tovabb nyomozol melyik etterem is lehet az es ki emlithette.

2019. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rejts el diktafont a kocsiba.
2019. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
73%
Hát én ki nyomoznám az tuti.. Mondjuk én el sem tudnám képzelni, hogy s férjem telefonja kódolva legyen és ne ismerjem a kódot. Nálunk az a minimum, hogy egymás kódját tudjuk. Érdekes házasság lehet a tiétek.
2019. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Diktafon ha biztosra akarsz menni.
2019. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kiderítettél valamit kérdező?
2019. szept. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!