Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves lányok! Miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pilóta1212 kérdése:

Kedves lányok! Miért van az, hogy ha egy kevésbé helyes fiú rátok ír akkor még vissza se írtok! Bezzeg ha egy sok követő el rendelkező kigyurt csávó akkor egyből vissza irtok Miért van ez?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 15:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Ha egy kevésbé helyes fiú ír rátok attól még lehet vele beszélgetni nem? És igen ha egy kevésbé csinos lány rám ír akkor én vissza írok neki, mert úgy gondolom, hogy nem minden a külső és lehet, hogy belül meg számomra tökéletes. Engem az érdekelne, hogy miert nem lehet kicsi esélyt is adni az átlagnál kics

it csúnyább pasiknak is.?

2019. szept. 25. 15:59
 12/21 anonim ***** válasza:
58%
Oké, te visszírsz a kevésbé csinos lánynak is, beszélgettek egy darabig, ő esélyt ad neked. Majd válaszol egy csinos lány is, és te egyből ugrasz, és dobod a kevésbé csinost. Az esély megvolt a csúnya lánynak, de nagyot koppant.
2019. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Azért van, mert amit itt előadnak,vagy az életben is biztos hallottad már, hogy a belső, a személyiség fontosabb, mint a külső, az csak egy maszlag, üres szavak, semmi több.
2019. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szomorú,hogy egy olyan világban élünk ahol ez csak maszlag.

És valóban ha egy, olyan lánnyal beszélek aki tetszik is külsőre akkor vele beszélgetek inkább.Viszont ha a kevésbé szép lány csak kicsivel is aranyosabb akkor nem tud érdekelni, hogy éppen nem a legszebb.

2019. szept. 25. 16:17
 15/21 Rockarc ***** válasza:
100%

#13

Idegeneknel a kulso a legfontosabb, nincs ezen min vitatkozni, minden mas csak utana van.


Ha mar ismerik egymast valahonnan, suli, munkahely stb, akkor pedig a belso lesz a fontosabb. Egyszeruen a nok vadidegenekkel nem akarnak kezdeni, csunya ferfiak vannak a kornyekukon is elegen, altalaban olyanok is.


43F

2019. szept. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egy pasi nem ír rá csajokra csak úgy beszélgetni. Ennyi erővel más pasasokra is írhatna.
2019. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Akkor velem van a baj, mert én rá szoktam írni lányokra csak azért, hogy beszélgessünk csak.
2019. szept. 25. 16:36
 18/21 anonim ***** válasza:
Én nem a kevésbé helyes fiúkkal nem beszélek, hanem az uszimpatikus fejűekkel. Ez lehet kérdező egy szerinted helyes kigyúrt srác is. A másik meg hogy a fotókról nem derül ki szinte semmi! Az életben derül ki többszöri találkozásra, mert mindenkinek lehet rossz és jó napja.
2019. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Srácokkal miért nem szeretnél csak úgy beszélgetni?


Amúgy a többségnek nincs igénye arra, hogy csak úgy idegenekkel beszéljen, mert vannak barátai, akikkel ugyanezt negteheti, csak sokkal belsőségesebben.

2019. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem emlekszem, hogy, bárhova is azt írtam volna, hogy, fiúkkal nem szeretnek
2019. szept. 25. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!