Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szakít velem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szakít velem? Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni.

Egy hosszú kapcsolatról van szó, azonban az utolsó 3 hónap úgy telt el, hogy szakítás-hiány-újra rám ír-összejövünk.

Amúgy lány vagyok :D


Most megint a semmiből írt nekem, hogy hiányzom, örültem neki mert ő is hiányzik nekem, viszont nem keresi a társaságom. Nem akar velem beszélgetni, ha én nem írok ő se. Ha meg akarom beszélni azt mondja nem ér rá. Tehát ha annyit beszélünk egész nap hogy szia-mizu-semmi az neki okés.

De én folyton próbálok úgy viselkedni mint amikor együtt voltunk, de teljesen hidegen hagyom. Mostmár tudom, hogy ennek tényleg vége, mert már ez megy kb 2 hete, és valószínűleg este meg is mondom neki hogy velem ne játszadozzon.


De nem értem mire jó ez? Hogy azt írja szeret és hiányzom, de amint nyitok felé ő teljesen elfordul? És ami durva hogy nem mondja azt, hogy hagyjam békén! És valószínűleg ha most szakítok, újra meg fog majd keresni. De semmit nem akar amúgy. Még egy nyamvadt találkozás is nehezére esik. De akkor mit akar tőlem? Meg fogok már bolondulni.

Leírtam neki százszor, hogy nekem ez így nem stimmel... És nem válaszol semmit. Már sokszor írta azt hogy már befejezhetném hogy ennyit "lelkizek" neki. Dehát ha elege van belőlem miért nem szakít? Vagy akkor tényleg szeret?


Nem tudok vele kommunikálni, nem is értem mi van a fejében, de már komolyan falnak megyek...

Mi erre a megoldás amúgy? :S állítása szerint szeret. Én is szeretem őt.... Bocsi ha kicsit értelmetlen lett az egész de tényleg tanácstalan vagyok. Most szakítsak, ne szakítsak... Tűrjem el, hogy levegőnek néz, vagy ne... Régen mindent megbeszéltünk, volt hogy ő erőltette. Ma meg már süketnéma lett..


2019. szept. 25. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Más nem fekszik alá, olyankor jó vagy. Te meg még örülsz is, szóval hülye lenne felégetni maga mögött a hidat...
2019. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Huuuu, de ismerős ez a sztori!!! En mar azt gondolom, h van masik csaj is... akivel vszinu ugyanezt tolja mellettem. Leírnád kerlek a neve első betűjét?
2019. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szakítsak-ne szakítsak kérdés. Már rég szakított veled és vége a kapcsolatnak, csak te még mindig szereted és teljesen más állapotban vagy, a remény pedig teljes tévútra visz.


Azért keres újra mikor dobod, mert kényelmes, biztonságos érzést adsz neki. Nem akar már tőled semmit hónapok óta (ezt mindennel jelzi, köztük hogy nem keres és nem is akar találkozni), de szüksége van arra, hogy jó érzést kelts benne, ott legyél neki és simogasd az egóját mikor rosszul van. Olyan vagy mint az udvar végébe kötött kutya, akihez odamegy megsimogatni és talán még kicsit el is engedi, hogy ne fusson el tőle, hanem csaholjon neki. Majd ha megadtad amire szüksége volt, akkor pedig ismét leláncol és elmegy, olyan mintha nem is léteznél.


Már rég nem veled foglalkozik, csak maga mellett tart, ezt kell realizálnod. Hogy pontosan miért, az teljesen lényegtelen, de ha kell nagyon egy válasz, akkor ott a fenti: adsz neki valamit, amiért nem akarja hogy elszakadj (telibe lesz*rja az érzéseidet és hogy neked mire van szükséged). Emellett az a hit van benne, hogy teljesen mindegy hogy bánik veled és mit csinálsz, úgyis mellette maradsz, amint az látható is a leírásodból.


A megoldás az, hogy teljesen elszakítod magad tőle, tiltás és törlés mindenhonnan. Aztán végigmész a szakítás fájdalmán, mert fájni fog és azt sehogy nem tudod kikerülni. De utána egyre jobb lesz és szabadnak érzed majd magad. Ami a legjobb pedig, hogy nem fecsérled olyanra az időd, akinek semmit se jelentesz.

2019. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kissé hasonló a történetem. Szakit, 5 hónap után ir. Igy indit: "Szia" "Mizu".

Persze, örülök, hogy mégse törölt még az emlékeiből. Aztan par nap szünet. Jelenleg 4 napja beszéltünk. Csak ez nálunk elfogadható kategória még.


Először azt hittem, hogy tanácstalan az exed. De nem. Meg így, hogy ne lelkiz annyit ...

Pontot kell tenned a végére. Igen neked! Nem bizonyitja tettekkel, hogy valóban hiányzól. Játszmázik veled.

Hogy lelkizel úgy érezheti, hogy nyeregben van, irányíthat, megteheti hogy csak magára legyen tekintettel.

Meg kell huzd a vonalat. Eddig és ne tovább! Vess véget te ennek. Te se latod értelmét így, miért vesztegetnéd el az idődet?

"Vagy akkor tényleg szeret?" -kérded.

Had kérdezzek vissza. Ha valaki szereti a másikat az igy viselkedik?

Magaddal ne szúrjál ki!

2019. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Már szakitott.Csak legyezgeti a hiúságát,hogy te mindig ott vagy ha épp unatkozik.
2019. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy játékbabája, amit bármikor levehet a polcról. Ez vagy te. Addig, amíg ki nem zárod az életedből.
2019. szept. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem te hiányzol neki, hanem max a szex. Emberileg nem érdekled.
2019. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szex miatt sem találkozik velem. Egyáltalán nem érdeklem. Írtam neki hogy felvettek egy új helyre dolgozni, és annyit írt vissza hogy az jó :D .... Ennyire nem érdeklem.


Mivel ma se írt, írtam neki egy egy mondatos elköszönő mondatot meg se vártam a választ tiltottam mindenhonnan.


Köszönöm szépen a válaszokat sokat jelentenek :)

2019. szept. 25. 20:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz magadra hogy megmerted tenni, sokan a remény miatt beleragadnak ebbe az állapotba. A legtöbb ember belefutott már ebbe, nem kell hibáztatni magad. A jövőre nézve viszont egy fontos leckét tudsz tanulni belőle, sokkal hamarabb észre fogod venni ha valaki csak játszadozik, és hamarabb is dobod ki az életedből.
2019. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok.

Erős vagy. Túl tudtál lépni a fájdalmadon. Nem sokan tudják meglépni azt, hogy félre teszik a szívüket, nem halogatjak az elkerülhetetlent és reálisan döntenek.

Még nálam is erősebb vagy👍

F/xxxx

2019. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!