Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél hogyan bukott le a párja hogy meg csalta őt?

Figyelt kérdés
Kinél milyen bűnjel volt, vagy mit tett vagy milyen jelek voltak arra hogy meg csalta őt a párja?

2019. szept. 25. 22:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem buktam le sehogy, de ha odafigyelt volna rám, simán észrevehette volna a jeleket.

Csak néhány tipp:

új fehérneműk

megváltoztatott intim szőrzet

gyakoribb epilálás, szőrtelenítés

többször sminkeltem magam

új ruhák

Ez persze nem jelent semmit, ha nem rendkívüli eset.

De mellette 10 év alatt leszoktam a sminkelésről és mindenféle kiöltözésről, mert csak fanyalgott, hogy minek?

És mivel szex se volt már, nyilván nem tűnhetett fel az intim szőrzet változása sem.

2019. szept. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Többféleképpen adta elő azt amire kérdeztem.

Ha direktben rákérdeztem akkor ordítani kezdett, de minimum felemelte a hangját.

Mindig azt mondta hogy vallatom.

Telefonja a kezébe nőtt, vitte magával vagy épp kijelzővel lefelé volt.

Éjszaka chatelt, a kijelző fényét nem tudta eldugni.

Nem reagált a kereséseimre vagy azt mondta zaklatom. (Pl felhívtam napközben 1x)

Tudtam mikor végez de mindíg órákkal később jött haza.

Ismerősei között 70%-ban csak nők voltak.

Internetet gyorsan bezárta vagy ablakot váltott ha közeledtem.

Szex után mindig felfázásos tüneteim voltak.

Éreztem hogy van valami.

2019. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ha a pasi csal meg csajt bocsánat hogy nem konkretizáltam.
2019. szept. 25. 23:01
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Az olyan emberek mint az 1-es, nyeljenek karót... Hogy ha nem működik a kapcsolat, akkor miért nem szakítasz? Sose értettem ezt a logikát.

Bocs az offért.


Középiskolából egyetemre ment a csaj. Új embereket ismert meg és hát a viselkedése drasztikusan megváltozott. Mintha ellett volna varázsolva.

Telefonképernyőt egész nap tudta bámulni. Volt képe akkor is a pasival chatelni amikor épp hozzám bújt.

Az a fülig érő mosoly, ahogy nyomkodja a telefont... Mindent elárul.

2019. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Gyerekünk van és nem veszem el az apjától.

Amúgy meg köztünk már akkor se volt semmi. Megbeszéltük, hogy többé nem szexelünk fél évvel korábban. Ennek ellenére nem kötöttem az orrára, hogy találtam valakit, mert nem tudott elköltözni, akkor minek keltsek feszültséget?

2019. szept. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
A megcsalás általában nem ott kezdődik amikor a "tetthelyre" mennek a félrelépők, hanem már sokkal korábban - a kapcsolatban. Az elhidegüléssel, a meg nem értéssel, a "problémákkal", a vitákkal - a konkrét megcsalás már csak kvázi egy "következmény". Ezt célszerű megfogni, megszüntetni, nem a jeleket kell keresni.
2019. szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó, ez nem mindenkire igaz. Nálam igen, de ismerek olyan férfit, akinél otthon minden meg van: megértés, szeretet, szerelem, szex. A nő imádja. És ő is a feleségét. Időnként mégis lefekszik más nőkkel. Mert baromi jó pasi és tapadnak rá a nők. Soha senki nem kell neki titkos kapcsolatra. Kalandozik és kész. Azt se gyakran.
2019. szept. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Megváltozott a viselkedése, folyton kiabált velem. Gyerekkel nem foglalkozott, telefon fontosabb volt. Szex szinte nem is volt. Ha rákérdeztem még neki állt fejjebb. Nem bújt hozzám szinte már nem is beszélgettünk. Egy este amikor felhoztam neki, hogy ha mással akar lenni inkább váljunk el, úgy megütött hogy megrepedt az orrom. Ő elaludt én pedig bőgtem hogy történhet ez meg velem. Belenéztem a telefonjába és volt mit látni. Mérgében még az nap éjszaka kidobáltam a cuccait az udvarra. Másnap persze tepert. Ekkor mondtam neki hogy nem fogom feljelenteni csak tűnjön el az életünkből. Hála az égnek azóta sem láttam.
2019. szept. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzalmas utolso. Volt ott baj fejben is az biztos.... A kerdesre meg ott a valasz a fentiekben. Megvaltozott viselkedes, telefon tobbet van nala, viszi mindenhova, kimarad, szexhiany, erdektelenseg es meg lehet sorolni. En azt mondom ha neked valami hirtelen furcsa lesz es lesz egy megerzesed, az lehet okkal tortenik. Nyitva kell tartani a szemed ha magad miatt kerdezted
2019. szept. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

A vicc h ereztem h megcsal de masik csajra gyanakodtam. Felkelt hajnali fel6kor hajat zselezni (gyulolom a hajzselet), bement a mellettunk levo kisboltba kavezni (foztem neki otthon), mindig rossz kedvu, ingerult volt velunk (gyerek+en), mondta h heti 2x benn kell maradnia fel orat mert csak egy kulcs van az irodahoz es a fonok megkerte az osszes kollegat h maradjanak bent ennyivel felvaltva. Volt h kiugrott a mekibe ami 10percre van tolunk gyalog es 1.5ora mulva jott vissza.(elromlott az automata es keresnie kellett masikat) Aztan igy utolag volt egy alkalom amikor elmentem elotte es leforditotta a telojat es persze bmikor egyutt lehettek a kocsmazasok, koncertek alatt.

Ha levitte a gyereket setalni akkor egesz ido alatt telefonalt, szerinte az anyjaval, ma mar tudom h a szeretojevel.

2019. szept. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!