Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a mi kapcsolatunkban nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mi kapcsolatunkban nem adott rá okot, és magától mondta el hogy az exeit csalta, akkor van okom kételkedni benne?

Figyelt kérdés
Meg akarok bízni benne. Semmi okom nincs rá hogy féltékenykedjek, igy nem is szoktam, viszont nemrég felhozta a témát, és bevallotta hogy az előző kapcsolataiban félrelépett, általában azért mert nemvolt komoly vagy mert nem kapott meg vmit. Nem szépítette a dolgot, csak elmondta, de azt is hogy úgy érzi mellettem ilyen sosem fordulhat elő, és hogy ezt a megcsalást még senki mellett nem érezte úgy hogy elmondhatja. Én ezt értékelni akarom benne, viszont azóta mikor totál részegen megy haza a haverokkal való bulizásból, mindig rossz szájízzel hallgatom. Amikor elmegy valahova mindig megfordul a fejemben hogy mi van ha épp nem leszek ott, ő meg összeakad valakivel. Hogy űzhetném el ezeket a gondolatokat?

2018. jan. 1. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

"Egyetlen állandó a változás maga." Hérakleitosz


Minden ember képes a változásra, ha akarja és tesz is érte.


Örülj annak, hogy őszinte volt veled. Belátta a hibáit és változtatott rajta, mert rájött, hogy az nem járható út. Örülj annak, hogy te más vagy, mint a többiek.

És ne kombinálj feleslegesen.

2018. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs okod kételkedni benne, magától el fogja mondani, hogy félrekùrt melletted.
2018. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Van okod. Személy szerint én sosem jönnék össze egy ilyen emberrel, az más tészta ha eddig nem tudtad, de szerintem aki többször megcsal több embert, az nem fog egyik időszaktól a másikra megváltozni. Szerintem ha nem akarsz pofára esni, még most lépj ki ebből a kapcsolatból. Én nem tudnék benne bízni ezek után, és mindig ott lesz neked ez a fogpiszkáló, hogy vajon téged nem-e csal.
2018. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

#3


Nyugodtan terjeszd csak a sz..r igédet, ami téves, de ne zavarjon téged.


Szóval, ha te pofára esel, akkor ezek szerint, te soha nem tanulsz a hibádból és mindig elköveted azokat, ugye?

Te soha nem vagy képes arra, hogy tanulj a hibádból, ugye?


De azért mert te ilyen h..lye vagy, azért ne hidd már azt, hogy mindenki olyan, mint te.

2018. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Ez a "bogár" ha beleül a fejedbe, nagyra nőhet, és akár tönkre teheti a kapcsolatot. Megbízott benned, elmondta. Az már a múlt. Abból ítéld meg, ami a jelenben történik köztetek, ha nem ad okot a bizalmatlanságra, ne mérgezd ezzel se magad, se a kapcsolatot. Mindenki változhat.
2018. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki egyszer lép félre annak lehet bármi oka. Ha rendszeresen akkor az egy életstílus, habitus ami a személyiségben rejlik. A személyiség gyökeresen nem fog megváltozni. Valaki alapvetően vagy hűséges títus vagy hűtlen. Kutyából nem lesz szalonna.
2018. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nemigazmár hogy itt minden nő egy alkesz senkivel jön össze, az le.k.u.r.vázza és a nő még akkor is vele marad, én meg rendes aranyos férfiként nem találok párt!!
2018. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Az hogy valaki nem csal a kapcsolatában az egyfajta gerincesség. Nem azért nem fog csalni valaki mert együtt van egy bizonyos emberrel(jelen esetben ez Te vagy), hanem azért mert ő olyan ember( van gerince , érző ember , bele tudja képzelni magát a másik helyébe).

Szóval nagy az esély hogy téged is meg fog csalni,nem azért mert nem szeret, hanem azért mert ő ilyen beállítottságú ember.

2018. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valóban van, aki olyan beállítottságú.

De nem minden fekete és fehér.

Vegyünk egy szituációt:


Béla és Mari együtt vannak, szakítanak, ezalatt mondjuk Mari lefekszik Gézával. Kis idő múlva Bélával kibékülnek és újrakezdik.

10 emberből 5 meg azt mondja, Mari egy oltári büdös kurw@, mert megcsalta Bélát.

A másik 5 ember szerint viszont nem történt megcsalás, hiszen nem voltak együtt, mikor Géza képbe került.


Vegyünk egy másik (szintén gyakori) helyzetet:

Bár a felek hűségesek, a kapcsolat már rég egy rakás $zar, de az egyik felet rohadtul nem érdekli, elúszkál benne, a másik meg valami miatt nem mer kiszállni (félelem, kapcsolatfüggőség, akármi), de megismerkedik valakivel, kialakul valami, összejönnek, és így már lezárja a korábbi kapcsolatot.


Ismerni kell a körülményeket. Aki nem bír a vérével, és mindig van mellékes, az valóban nem változik. Vagy aki épp részeg volt/nem gondolkodott/elcsábították/véletlen megbotlott/stb., annál is szintén minden esély megvan rá, hogy újra megtörténjen.

2018. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!