Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is van ilyen, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is van ilyen, hogy a pasija SOHA nem hívja meg kajálni, kávéra/üdítőre, moziba, strandra, stb?

Figyelt kérdés
A sohát szó szerint értsétek. Ti együtt lennetek egy ilyennel, vagy csak én vagyok ilyen nyomi?
2019. szept. 26. 22:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem néha X hívja meg Y-t máskor pedig fordítva. Sem a túlzott fukarság, sem a "férfi fizet mindig, mert az 1783-ban kiadott szabálykönyv alapján azt úgy kell, mert csak.
2019. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Mármint az zavar, hogy nem mentek ilyen helyekre, vagy mentek de nem fizeti a részed? Ha abszolút nem jártok sehova az elég nagy baj, ilyen emberrel nem lennék együtt. De azt egyáltalán nem várom el és nem is imponál, hogy fizesse bárki a részem. Két felnőtt, keresőképes ember között nem is gondolom túl fair dolognak, főleg ha nem oda-vissza működik. Régen túlvagyunk már azokon az időkön amikor elvárható volt egy férfitól hogy fizessen csak mert férfi. Persze, baromság 1000 forintot felezgetni két kávéra de nekem úgy jön le az írásodból, hogy természetesnek veszed, hogy fizessen a férfi.
2019. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Nincs, mert ilyen emberrel nem járnék. :D
2019. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sose jarunk sehova..
2019. szept. 26. 22:59
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

Hát lehet csak te vagy ilyen nyomi. Amúgy mi ez a nagy elvárás? Te nem dolgozol? Nincs saját pénzed? Lehet neki minden ft nagyon számít most és nincs ideje meg kerete az idényeidet szponzorálni. Nekem pl soha nem volt igényem még erre, hogy a pasi kifizesse a kajámat. Mindig automatikusan vettem elő a saját pénztárcámat, max kedves volt és meghívott olyankor megköszöntem és legközelebb visszahívtam.

Kicsit gondolkozz el.

2019. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha felhozom h mozi, vacsora, az a valasz: van ra penzed? Es en szoktam meghivni ot ha akrok elni egy kicsit..
2019. szept. 26. 23:00
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Nincs pénze rá. Pont. Nem fogja ezt így nyíltan kimondani. Nem jó érzés neki feltételezem, de te meg akkor legyél figyelmesebb és olyan programot találj ki, ami nem kerül semmibe.
2019. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Egy hétig nem lennék vele. Üljön otthon egyedül.
2019. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

"Régen túlvagyunk már azokon az időkön amikor elvárható volt egy férfitól hogy fizessen csak mert férfi"


Remélem, főz, mos, vasal, takarít is rendszeresen.

2019. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2019. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!