Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom az utóbbi időben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gigi91 kérdése:

A párom az utóbbi időben ismét sokat beszélget telefonon és messengeren a volt szerelmével akivel ugyan soha nem volt semmi köztük, de ő hét! Évig futott a lány után. Most azt találták ki, hogy menjünk hárman strandra?

Figyelt kérdés
Erre persze mondtam, hogy szó sem lehet. Erre az új terv,hogy kettesben mennének. A lánynak van pasija. Nézzem ezt el? Soha nem lehetne semmi köztük a lány csak arra használja,hogy mikor gondja van vagy unatkozik ott legyen neki. Tudom egy strand nem nagy ügy, de velem kettesben alig akar bárhova menni. Ki mit lépne erre a helyemben?

2017. jún. 3. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az emberek többségének ez naaagyon nem tetszene.


ÉN tuti nem fogadnám ezt el.

2017. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na hát én megmondanám a pasimnak, hogy felejtse el, de egyúttal engem is. Nekem ez nem férne bele.
2017. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hol nézném ezt el neki a helyedben... örök második leszel amellett a nő mellett. Miért tűröd el, hogy a pasid rohan hozzá amikor füttyent neki, téged hátrahagyva? Legyen már egy kis büszkeség benned...
2017. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van. Sajnos túl elnéző voltam, ideje, hogy választás elé állítsam. Köszönöm a válaszokat. Ment a zöld kéz mindenkinek.
2017. jún. 3. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha még kell egy kis biztatás, akkor én is azt mondom, hogy ezt nem nézném el...
2017. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

De szemen köptem volna már ezt a "férfit".

Ez egy csicska.

Még mindig az exére fáj a foga. Ebben biztos lehetsz.

2017. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nem is az a lényeg, hogy egy strand, bár nyilván ez is gond.... hanem az mutatja, hogy többet ér és jelent neki az a lány, hogy veled nem hajlandó programot csinálni, vele még tapsolva - dalolva.
2017. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Veled nem de azzal a senkivel igen. Ennyit a pasirol. Elhiszed hogy az elso adando alkapommal szúrná ha lehet? Vagy elhagyna érte? Hagyd el, en mar reg egyedul lennek.
2017. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Nincs olyan helyzetben, hogy választhatna - nem tudod választás elé állítani.

Szerelmes abba a lányba, te meg csak vagy.... pótlék, hátha jó lesz valamire...

Szóval én szakítanék, mindenféle strand meg más dolog nélkül is - csak ezért.

2017. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!