Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a barátom nem szeretné, hogy egyedül járjak strandra?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek úszni, de sajnos nincsenek barátnőim, akik velem jöhetnének, a párom meg nem ér rá heti 2-3 alkalommal.

Azzal, hogy télen-tavasszal uszodába járjak, nincs problémája, viszont amikor felvetettem, nyáron is szívesen mennék szabadtéri strandra, kicsit kiakadt.

Szerinte az uszoda oké, oda az emberek valóban úszni járnak, de strandra viszont ne menjek egyedül.

Akkor sem, ha hétköznap reggel mennék, 8 és 10 óra között.


Úszni szeretnék, nem ismerkedni.


2019. febr. 24. 14:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Szerinte bárki zaklathat, ha kifigyelik, egyedül vagyok.

Az uszoda más, az egy sokkal zártabb tér, ott nem nagyon kerülök figyelmen kívül, kisebb az esélye, hogy valaki elkap félúton az öltöző felé, mint egy nagy területű, több medencés, füves strandon.

2019. febr. 24. 14:39
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi gondja van ezzel?

Mondd meg neki, hogy nem korlatozhat téged ebben. Nagykislany vagy, lerazod aki radmozdul.

2019. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván féltékeny, plusz valamièrt nem bízik benned. Te az a típus vagy, akit ha leszólítanak - el lehet vinni egy körre? Ha meg nem annak tart mire ez a nagy félelem? - ezt pl megkérdeznèm tőle... hogy hogy képzeli el az elvesztésem folyamatát. Mert azért valljuk be, a megcsaláshoz két ember kell. Az édes kevés , hogy formás testemre hányan lógatják a nyelvüket, ha hűséges vagyok és szerelmes ;)
2019. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Valahol érthető, mert általában nyáron ilyenkor is tele van a strand kulturálatlan kisebbségiekkel. Nálunk legalább is. Páromnak nem is kéne tiltania tőle, alapból nem mennék.

Viszont ha nálatok nem ilyen a strand akkor abszolút nem jogos. Meg nem mindegy, hogy mi van mögötte. Féltékeny? Vagy nem akarja, hogy fürdőruhában lássanak vagy mi?

2019. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A helyében én inkább lennék féltékeny az uszodára, ahol szexi vizilabdás srácok edzenek, mint a sok aputestű strandolóra. Amúgy meg teljesen mindegy, felnőtt ember vagy, semmi köze hozzá.
2019. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem féltékeny, nem az a baja, hogy látnak fürdőruhában.

Hiszen az uszoda ellen semmi kifogása, illetve amikor tavaly nyáron itt volt a sógornőm, akkor is mentünk ketten úszni, és örült neki. Ill amikor otthon vagyok, akkor is megyek a húgommal vagy anyukámmal. Otthon akár egyedül is elmehetek, az egy kisváros.


Attól fél, hogy zaklatnak vagy ne adj´ isten megerőszakolnak.


Nyugat-Európában élünk, a nem európai kisebbség miatt aggódik.

(nem akartam ezt így leírni, mert nem a kérdéshez tartozik, csak láttam, hogy kezd elmenni más irányba)

2019. febr. 24. 14:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy sokkal valószínűbb, hogy ő erőszakol meg, mint egy idegen.
2019. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Strandon ahol kamera meg biztonsági őr van igen csak nehezen fognak megerőszakolni... Ennyi erővel az utcára se engedjen ki egyedül.
2019. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

egyfelől felnőtt vagy oda mész és azt csinálsz amit akarsz.

Másfelől aki úszni akar annak eszébe sem jut a strand. Heringparti ami nyáron van.

2019. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hétköznap reggel 8 és 10 óra között még nincsenek sokan, inkább délután.
2019. febr. 24. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!