Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy minden más fontosabb neki?

Figyelt kérdés

Egyszerűen azt érzem a barátomnál, hogy minden más fontosabb neki mint én. Pedig gyakorlatilag az ellenkezőjét mutatja, mégis bennem azaz érzés motoszkál, hogy igazából sose voltam elég fontos neki.

Miért van ez? Velem van a baj, vagy ez valami baljóslat?

Azt tudni kell, hogy tavaly voltak gondjaink. Nehéz időszakban voltunk, sokat veszekedtünk. De ez már egy éve volt. Azóta túlléphettem volna már a dolgokon.

Valahogy az van bennem, mintha én csak átmeneti állapot lennék számára, és majd talál egy sokkal jobbat. Borzasztó rossz ez, mert legtöbbször az ilyen megérzéseim be szoktak jönni, és nem tudom mit tegyek.


2 éve vagyunk együtt. 27N


2019. szept. 26. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Így nagyon nehéz megállapítani.

Ha így érzel, te is a kapcsolat végét keresed. Számodra ez már nem tökéletes.

2019. szept. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Gyártsd csak a problémát ott ahol - a kérdés alapján - nincs is. Azt írod, túlléptetek a nehéz időszakon, 2 éve együtt vagytok. Én azt gondolom veled van a baj. Ne haragudj hogy ezt így kimondom. Szerintem az van, hogy a béka feneke alatt van az önbizalmad és azért gondolod hogy átmeneti megoldás vagy. Önbizalmat viszont nem a párod fog neked építeni, hanem magadban kell elrendezned.
2019. szept. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad, igazából tökmindegy, ha boldogak vagytok együtt hanem, ez nem lesz örök kapcsolat.
2019. szept. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!