Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen Nálatok is előfordul?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen Nálatok is előfordul? Titeket nem zavar? H kezelitek?

Figyelt kérdés

Sokszor van olyan, h párom fent van facen, de nem ir nekem, és ez engem nagyon zavar...

Felmerül bennem olyankor a kérdés, h vajon kivel beszélhet, ha nekem nem ir?!

Mit csinálhat fent?

Irjak én neki, vagy várjam meg míg ő ír?


2019. szept. 27. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a tinikategória. Alapból beteg dolog azt nézegetni, hogy mikor van online és mikor nincs. Ha aktív is, gondolom a barátaival beszélget, veled meg majd máskor fog. Ha meg beszélni akarsz vele, akkor írj neki te, vagy talán lerohadna a kezed, ha ráírnál?
2019. szept. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Engem pl. online-nak mutat a messenger abban a pillanatban, ahogy hozzanyulok a telefonhoz es a hatterben nyitva maradt a fb applikacioja.


Nem kell rogton kombinalni :)

2019. szept. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon éretlen és gyerekes a gondolkodásod. Gyerekes hiszti, amit te itt most csinálsz.
2019. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Elválni azonnal! Keress olyat akinek csak te leszel az egyetlen ismerőse!

Nekem nincs Facebookom. A páromnak igen. Totál nem érdekel, hogy ő mikor mire használja. Sőt, az ismerősei sem izgatnak.

2019. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Igen, nálunk is előfordul, sőt szerintem mindenkinél és nincs is itt semmi probléma, te generálód.

Simán lehet, hogy csak online mutatja és nem is bzik, de az is lehet, hogy a barátival beszélget, egyik sem baj. Ha hianyzik írj neki te, vagy pedig várd meg amíg ő ír.

Ha emiatt elkezdesz neki hisztizni, vagy akár szóvá is teszed,hogy neked ez gond, azzal csak azt éred el,hogy kiábránduljon belőled, megjegyzem jogosan.

Tanuld meg, hogy ez nagyon gyerekes viselkedés, amivel elijeszted magad mellől a párod. Hagyni kell teret, felkell fogni,hogy nem csak te létezel és nem csüngeni rajta, mert úgy eltaszítod.

2019. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus! Had vegyen már levegőt!
2019. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

És ha nekem egyáltalán nem fog irni?

Mással ( kitudja kivel ) meg cseverészik?

2019. szept. 27. 16:34
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
A facebookon nem csak irogatni szoktak.Lehet,hogy a posztokat nézegeti.Én is szoktam ilyent csinálni.
2019. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"És ha nekem egyáltalán nem fog irni?

Mással ( kitudja kivel ) meg cseverészik?"


Na és? Ha aznap nem ír, akkor majd ír másnap, vagy ha akarok vele beszélni, akkor ráírok én. Amíg a haverjaival beszélget, addig egyébként se rám figyeljen, hanem rájuk.


De fogadjunk ezeket is te írtad:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


A barátod helyében tényleg nem írnék rád. De úgy többé soha. Egy ilyen bizalmatlan, állandóan rettegő, elmebeteg nő mellett pokol lesz az élete, ha nem jön meg hamar az esze. Írom nőként.

2019. szept. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

"És ha nekem egyáltalán nem fog irni?


Mással ( kitudja kivel ) meg cseverészik?"


1. Te miért nem írsz rá, ha látod, hogy fent van?

2. És mi van akkor, ha nem fog írni? Ha fontos vagy neki, úgyis fog keresni.

3. Te fb-on csak csevegni szoktál? Cikkeket, híreket nem szoktál olvasni? Vagy esetleg fb-on nem szoktál játszani?

4. Annyira gyerek vagy még agyilag, hogy neked nem is való kapcsolat.

Minek vagy vele, ha nem bízol benne? Inkább a gyerekes viselkedésedet tartanád kordába. Rettentően irritáló vagy.

Levegőt azért vehet nélküled, nem? Vagy ahhoz is engedélyed kell?

Foglalkozz önismerettel. Az önbizalmad pedig a béka s..gge alatt van, ezzel is foglalkozz.

5. Ezzel a viselkedéssel csak el fogod magad mellől üldözni a srácot.

6. Neked egyébként nincs életedet, hogy folyton azt nézed, hogy ő mikor van fent, és ha fent van, akkor miért nem ír rád?

7. De várj, megsúgom, amit úgyis hallani, azaz olvasni akartál, 100%, hogy egy fizetős k..rvával beszélget és te is csak d..gásra kellesz neki, mivel másra úgysem vagy jó.

2019. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!