Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másik ország, szakítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátommal három éve vagyunk együtt, az egyetemen jöttünk össze, még két év van hátra.

A probléma az, hogy én szeretnék a suli végeztével külföldre menni(ez az elsődleges tervem) , ő pedig, bár ebben is benne van, de alapvetően itthon képzeli el az életét.

Felvetődött, hogy ha ezt így tudjuk, lehet szakítanunk kéne, már most, hiszen ha nem egy országban leszünk, semmi értelme a dolognak.

Barátom nem akar szakítani, mert szerinte még meggondolhatom magamat)én nem így érzem most), vagy ő is belemehet a külföldbe( ezt azért nem akarom, mert ha csak kényszerből tenné, az később biztos éket verne közénk). Én nem tudom, mi lenne a jobb, de szerintem mindenképpen jobban fájna, ha két év múlva hoznánk meg ugyanezt a lépést. Vagy lehet tényleg változna a véleményünk, és hiba lenne eldobni az egészet?

Volt már valaki hasonló helyzetben? Ti mit tennétek?

Köszi a válaszokat előre is!


2019. szept. 27. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Ha már emiatt felmerült most a szakítás, akkor felesleges húznotok egymás idejét. Ha szeretnétek igazán egymást, akkor az lenne mindkettőtök fejében, hogy "majd megoldjuk, ha oda jutunk".
2019. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Lehet igazatok van...

Éltem kint egy évet külföldön, ezért vágyom nagyon vissza...

2019. szept. 27. 21:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindig így voltam. Világ életemben vágytam külföldre, az exeim persze nem. Én mindig lemondtam erről a vágyról, főleg,ahogy elkezdtem közelebb lenni a 30-hoz, mint a 20-hoz.

Ahogy az utolsó kapcsolatomnak vége lett, rögötön léptem.

Mit ad isten, persze,hogy olyan valaki van a képben jelenleg is,aki otthon van Magyarországon,és esze ágában sincs külföldre jönni.


Tedd fel magadnak a kérdést,hogy melyik a fontosabb, és miről tudnál lemondani. (az is igaz viszont,hogy két év sok idő, az is lehet,hogy ő is menni akar majd. )

2019. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!