Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is én túlzom el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is én túlzom el a dolgot, vagy ő a hülye?

Figyelt kérdés

Leginkább fiúk véleményére lennék kíváncsi, van egy fiú, akivel 1 hónapja vagyunk együtt, és ugye ő nem a saját nevén van fent Facebook-on, hanem egy hülye külföldi néven,(nem tudom mi a névnek a jelentése), már napok óta kérem, hogy változtassa vissza a nevét a rendesre, de nem képes rá, tegnap megváltoztatta a profilképét konkrétan egy majomra..én ezen összevesztem kicsit vele, hogy miért nem lehet normális képet felrakni MAGÁRÓL,nem pedig mondjuk egy majomról, és miért nem tudja már megváltoztatni a nevét..ő erre azt mondta, hogy mit hisztizek ezen, fejezzem be a hisztizést,azóta nem beszéltünk...szerintem ez alap dolog lenne.

Egyébként 26 éves..én 19.

Szerintetek én túlzom el?



2019. szept. 26. 10:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Mind a ketten hülyék vagytok, ez a véleményem. Én 26 évesen már nős voltam, és a lakásunkat csináltam, ti pedig a fércbukon vitatkoztok. Grat!
2019. szept. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most ilyenen összevesztek akkor mindketten bohócok vagytok. Neked el kellene engedni a dolgot mert senkit nem érdekel a facebook, neki meg abba kellene hagyni a gyerekes viselkedést.
2019. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

igen, te túlzod el, a fb nem egy kib....szott anyakönyvi kivonat-személyi igazolvány.

Azt tesz fel, annyit mutat magából amennyit akar

2019. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
26 éves? Azt gondoltam max. 16.
2019. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4-es, hát ezaz...
2019. szept. 26. 10:21
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelműen te túlzod el. Mi közöd ahhoz, hogy mi a neve v képe fb-on? Főleg 1 hónap után? Nagyon gáz, hogy még csak itt tartasz 19 évesen. A srác helyében nem sokáig bírnám ha meg akarják mondani mit csináljak
2019. szept. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem alapból nem normális az egész sztori.


Márhogy felnőtt kategóriában.

Térjünk vissza 5 év múlva erre a kérdésre.

2019. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

"szerintem ez alap dolog lenne."

Miért is?


Nekem sincs kint a saját nevem, semmi szükség, hogy vadidegenek, akiknek x okból bemutatkozom, csekkolgassanak.


A páromnak meg egy kamunév van megadva, kép nélkül.


Sose volt ebből konfliktus :D

2019. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten dedósok vagytok.

Te minek akadsz ki valamin, aminek semmi jelentősége? A facebook nem hivatalos irat, nem kötelező semmi sem rajta. Párod pedig nem nőtt ki a kisfiús baromkodásból. Valóban gyerekes, amit csinál, de te se vagy jobb, egy centivel sem, sőt. Te inkább feszültséget, ellenségeskedést és hisztit generálsz már egy hónap után...

2019. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Mi a f*** közöd van a profiljához? A gyerek a fontos vagy a profilja? Inkább hagyd el aztán sirj utána
2019. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!