Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok elég jó? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok elég jó? Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Kezdetben folyton sírt (tényleg), hogy őt minden nő megcsalta, átverte. Ismertem a volt barátnőit és tényleg így volt. Összejöttünk mi 4 éve. Amiben csak tudtam segítettem rajta, hogy kikerüljön anyós fogságából. Szinte feladtam az életemet miatta. Ebben a városban vettem meg a házamat, távol a régi életemtől, hogy együtt tudjunk lenni. Ezt is ő kérte. Nagyon szeretett volna gyereket én még vártam volna néhány évet de teherbe estem és megtartottuk. (ezt egy pillanatig sem bántam meg)

Erre mint kiderült ő a kapcsolatunk első fél éve óta végig más nőknek írogatott az interneten. El sem tudom képzelni hogy lehettem ennyire vak, vissza gondolva voltak jelek csak nem vettem észre/nem gondoltam volna róla. Utálom magam ez miatt. Most egyelőre nem beszélünk, átzavartam másik szobába. Teljesen kivagyok, hogy hogy tehette ezt. De az idegesít a legjobban, hogy egyértelmű bizonyítékok mellett sem ismeri be. Most pedig itt ülök és bőgök, hogy hogy lehettem ilyen hülye. De miért csinálja ezt? Talán jobb lett volna ha én is másokkal enyelgek, akkor jó lennék?... Ne haragudjatok muszáj volt kiírnom különben úgy érzem felőröl...


2019. szept. 29. 00:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%

Kezdjük ott, hogy nem valószínű, hogy minden volt nője átverte. Az egy dolog, hogy neked mit ad be, az igazság meg a másik. Attól, hogy te ismered az exeit, nem voltál benne a kapcsolatokban velük.

A kezdetektől való viselkedése sem arra utal, hogy csak a nők voltak az egyedüli bűnösök.

A rózsaszín ködben te sem voltál képes arra, hogy lásd a valódi énjét. Sokan vannak így, és még lesznek is. Te is hittél a mesékben, majd miattad megváltozik. Ezt felejtsd el. A jellem adott dolog, nem változik meg csak úgy senki miatt. Akinek szüksége van a változatosságra, annak mindig is így lesz.Esetleg egy darabig eltudja nyomni az igényt, de ez sosem marad tartósan így.

Nem javaslom az ő szintjére való süllyedést. Ez nem oldja meg a problémát, csak mégjobban megnehezíti, főleg ha a te jellemed nem ilyen. A bosszú nem megoldás.

Azért csinálja veled, mert eddig nem volt következménye.

Én a helyedben útilaput kötnék a sarkára, és semmiféle magyarázkodás nem érdekelne. De nem is képes beismerni a saját gerinctelen viselkedését a jelek szerint. Még önmagához sem őszinte. Ismerős helyzet, a volt férjem ugyanez volt. Nem voltam szívbajos, azonnal elváltam, amint fény derült a mocskos dolgaira. Ma sem bántam meg.

Kiábrándító a nagyrészük a hímneműeknek. Sok hasonlót ismerek, többet mint kéne. Ezen itt az oldal tagjai most alaposan besértődnek, de a valóság nem mindenkinek emészthető. A kivételek valahol biztosan léteznek, de arról fogalmam sincs, hogy hol. Pár évtized után sem akadtam rájuk.

Az egyedülléttől meg nem kell félni, stresszmentesebb jóval, mint egy kapcsolat. Érett, felnőtt nő simán megbirkózik vele.

2019. szept. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%

Utolsót osztom!

Az én exem is megcsalt, közben ő volt az onbizalomhianyos kis síró-picsogó aldozat, aki folyton azt fantazialta, hogy megcsalom.

Utolso percig tagadta o is, még mikor egyertelmu is volt.Aztan lúzer módon mindig elszólta magát.

Azonnal takarodott az életemből, hiaba konyorgott, ragaszkodott, mondtam, hogy most már felkötheti magát nyugodtan (addig azzal fenyegetőzött).

Szerintem azóta is él, az ilyenek mindent túlélnek, mint a csótány...

A szakitas napjat azota megunneplem, annyira jo nelkule.

Szóval zavard el a francba!!!

2019. szept. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

De miféle anyós tartotta fogságban?

Még az se mindegy, miféle levelezési voltak.

De neki néz vagy olyan fontos, mint ő neked.

A gyerek megvan már?

Vele milyen?

Féreg, amúgy - sírós pasi...

alamuszi nyuszi nagyot ugrik

2019. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!