Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értik meg sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg sokan, hogy nem vonzó a nőknek, ha egy pasi még 30 évesen is a szüleivel lakik?

Figyelt kérdés

Mert nem akarják megérteni, hiába is mondják. Egyfolytában arról meg a hiszti, hogy a nőknek milyen magas igényei vannak.


A húgom nemrég ment férjhez. Egy olyan emberhez, akivel már lakásvásárlás előtt állnak. És nagyon örülök ennek, hogy nem egy trógerhez ment hozzá, aki kifogásokat gyártja, hogy miért él rosszul.


Senki sem akar egy olyan embernek szülni, aki még egy albérletet sem tud fizetni, annyira csóró.


2019. szept. 29. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

És a nő nem lehet gazdag? :D Az ő lakásába nem költözhetnek?


Egyébként meg nem mindenki akar gyerekzt, és úgy egyből ezerszer kevesebb a kiadás.

2019. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Annak kell szülni,aki jól tejel,ennyi.
2019. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem értik meg sokan, hogy nem mindenki lúzer, aki a szülői házban él?

Van aki szeret ott lakni, mert jóban van a szüleivel.

Ha a házban van 6 szoba, akkor hülyeség lenne fizetni egy idegennek egy albérletet. Olyan is van, hogy pl ápolja a szüleit. meg el is lehet férni akár 2-3 gnerációnak is. Míg egy garzonban 1 ember sem fér el normálisan.

És olyat is el lehetne néha képzelni, hogy a nőnek van lakása, háza, és a férfi költözik oda.

2019. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Én sem értettem a kérdést teljesen. Az, hogy még a szüleivel él nem jelenti azt, hogy nem kereshet jól, meg azt sem, hogy életképtelen, nem tud főzni magának vagy elmosogatni vagy kimosni miegymás.. :D

Jelentheti azt is, hogy otthon besegít és többet tesz félre, hogy majd a jövendőbelijével hamar menjek a dolgok mert elérhetőek az anyagi feltételek.

Mi van ha a párjával hamar elköltözne albérletbe, hiába lakik jelenleg otthon?

2019. szept. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Aki a szüleivel lakik, az rendszerint egy lúzer.


A kocsmázások alatt megismertem egy pár ilyen fazont, egyiket se láttam még soha egy jó nővel sem.

2019. szept. 29. 15:23
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

"Aki a szüleivel lakik, az rendszerint egy lúzer."

Leírták feletted, hogy nem minden esetben. Te pedig csak logika nélkül ugyanazt tudod mantrázni. Ezek után nem érzed viccnek, hogy arról kérdezel másokat, hogy miért nem értenek meg valamit? Te sem vagy képes megérteni olyat, amit egyszerűen leírtak neked.

2019. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Én is itthon élek a szüleimmel, mert megszoktam egy olyan életszínvonalat amit egyedül képtelen lennék a jelenlegi fizetésemből prezentálni (nincs 100+ millióm csak azért hogy elmondhassam hogy egyedül élek. Biztos hogy eljön ennek is az ideje de az még odébb van). Ennek ellenére nem panaszkodom, van saját autóm, drága cuccaim, telik szórakozásra, nyaralásra, önálló programokra, és nekem még ezek a fontosak, nem pedig az hogy legyen egy saját házam
2019. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

(Előző vagyok)

Mondjuk az is igaz hogy én még messze vagyok a 30tól, de ha 30 éves koromra sem tudnék összeszedni annyi pénzt amennyiből tudnék venni egy jó környéken ingatlant akkor inkább maradnék a családi házban

2019. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nőként én úgy gondolom, hogy nem feltétlenül az számít, a megismerkedésünk pillanatában hol él, kivel él, hanem hogy velem együtt mire hajlandó. A férjem amikor megismertem, még a szüleinél lakott, nem azért, mert nem tudott volna fizetni egy albérletet, hanem mert egyedül minek, nem szívesen ment volna haza az üres lakásba, aztán amikor velem összejött, két hónap után kerestünk egy közös albérletet, mert addigra már a hátráltató tényező elmúlt. Ha nem lett volna hajlandó velem elköltözni, vagy nem tudta volna megtalálni a seprű melyik végét kell megfogni, az zavart volna, de minthogy egy normális, értelmes emberről van szó, aki nem életképtelen és nem önállótlanság miatt nem költözött el az anyja szoknyája mellől, ezért így nem volt ezzel probléma.

És az meg a másik, hogy általában nem a megismerkedéstől számított 9 hónapon belül jön a baba a legtöbbeknél, amíg összeköltöztök/összeházasodtok, addig rengeteg minden változhat, ti magatok is, szóval nem mondanám ezt a létező legfontosabb szempontnak párkeresésnél. Szerintem az irány és a hajlandóság a lényeg, nem az aktuális állapotok.

2019. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Nálam az ilyen számít lúzernek, mint te kérdező csak éppen agyilag. Véletlenül se lehet az, hogy valaki nem szeretne egyedül lakni egy lakásban ugye?
2019. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!