Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják sokan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan hogy a nőknek magasak az igényeik, mitől lennének magasak?

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 14:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
13%

Mért nem igy van?

Cáfolj meg. De ez eléggé egyértelmű

2019. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
88%

Csak azok gondolják ezt, akik nem tudják még a legalapvetőbb szintet se teljesíteni.


Valakinek az is elég magas elvárás, hogy legyen hűséges, segítsen be a háztartásba, gyereknevelésbe, mindent meg lehessen vele őszintén beszélni..stb .

2019. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 Ypszilon1980 ***** válasza:
7%
Mert egyszerre akarnak mindent. Többet legyen vele, de az asztalra is rakjon le valamit anyagilag, a kettő együtt nem megy. De persze nem minden nő ilyen.
2019. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
86%
Mert még a legalapvetőbb emberi minimumot se képesek megugrani, így nekik nyilván minden túl magas. Egyébként meg az embernek inkább legyenek túl magas elvárásai, mint túl alacsonyak, aki nem vár el semmit a másiktól, annak vagy semmi önismerete/önbecsülése és akármilyen szarral beéri, vagy hazudik. Magas az önismeretem, pontosan tudom, mit akarok és mi az, amivel nem tudok együtt élni és csak azt várom el a másiktól, amit magam is nyújtani tudok, magas vagy sem. Szerintem ez szerintem teljesen fair.
2019. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
23%

Mert közülük egyre többen így állnak hozzá a dolgokhoz, főleg neten:

[link]

2019. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
15%
Pofátlan követelőzésen, primitív arrogancián kívül nem nagyon látni tőlük mást.
2019. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
34%
Tudom hogy nem minden nőnek nagyok az igényei, de a számtalan csaj közül, akik akartak tőlem valamit (és akiktől nyilván én is akartam egy időben valamit...), egy-kettő volt csupán, aki nem szeretett volna tőlem valamilyen anyagi előnyhöz jutni. Ezek a dolgok persze eltérőek voltak, volt aki csak jó helyen akart lakni és kiadni a saját lakását (csak a saját előnyére nyilván), volt aki úgy gondolta, hogy ezzel megúszná az nyaralási költségének tetemesebbik részét, volt aki sok jó wellness hétvégén akart részt venni ingyen, volt aki ájfónban meg egyéb ajándékokban gondolkodott, és persze olyan is akadt, aki egyszerűen a bevételem feléhez akart hozzájutni oly módon, hogy én aláírok egy hivatalos személy előtt egy könyvet, és még lehetne sorolni. Ebből a szemszögből nézve nehéz olyan általános érvényű kijelentést tenni, hogy a nőknek nem lennének magas igényeik a férfiak irányában...
2019. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
75%

Mert alapvető problémák vannak fent a toronyban.

Sajnos itthon az alapvető szintet se ütik meg férfitársaim.

El vannak a semmiben,nem csinálnak semmit élik a szürke gyöpös életüket és nem mennek tovább,ugyanaz a séma:

- Fel kel

- Eszik

- WC

- Elmegy dolgozni

- Hazamegy-sör és cigi

- Alvás

És konstans ez megy semmi izgalom semmi ÉLET,testükkel sem foglalkoznak hanem összezabálnak mindent vagy akkorák mint egy 12 éves kisfiú.


Sajnos ezt látom és pont ők szoktak pattogni akikről írok,akik semmit se tesznek a fejlődésért.

2019. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
70%

1. A nőknek túl magasak az igényeik.


2. A nőknek könnyű párt találni.


A kettő üti egymást, mert ha túl magasak az igényeid, akkor nehéz megfelelő párt találni.


Tehát vagy egyedül van a legtöbb nő a magas igények miatt, vagy lejjebb adták az igényeiket, ezért találtak párt, vagy nem is olyan magasak az igényeik, hiszen ők válogathatnak a pasikból (vagyis rengeteg igényeiknek megfelelő pasi van). Most akkor mi az igazság?

2019. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
19%

Talán mert igazuk van ?


Elsőnek kezdjük azt amin az egyén nem tud változtatni! Pl a testmagasság , arc, vagy a farokméret.


Aztán vannak olyan dolgok amihez sok idő szerencse kell !


1, jó testi adottság ami melle minimum 10 éve edz hogy jól nézzek ki

2, elég kitartás és ész a tovább tanuláshoz , ha persze a családja volt eléggé jó anyagi helyzetbe hogy a fiacskaja 30 éves koráig csak tanuljon és ne keressen pénz


A kettes pont azért fontos mert leginkább ettől függ hogy a srác később mit fog dolgozni és mennyit fog keresni ! Mert az olyan elvárásokhoz hogy legyen saját lakása , autója , 500 ezres havi nettója ahhoz ez kell...

2019. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!