Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy kezdődő (mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kezdődő (mert 2-5randin belül általában van szex ) párkapcsolatba belefér egy ilyen megoldandó feladat?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

Kérdés alapján fogalmazódott meg a kérdés bennem.Röviden a pasinak félárbócig állt csak fel és szakított a nővel. Valakit megismersz,kedves aranyos cuki....tűrhetően csókol, közben dudorodik a nadrágja. Nőként izgat is,az hogy érezhetően izgatod.



2019. szept. 30. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Ohhhhh tudatlan férfiak :D

Vannak jó készítmények és azokkal igencsak odalehet csapatni ;)

2019. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

A szex az agyban dől el. A férfinál észrevehetőbb ha nincs rendben az "agya". Önismeret, s tudd mit/kit keresel. Ne akard lenyűgözni, ne akarj neki neki neki... Felejtsd el. Magadról szól, nem másról, épp úgy a másik nemnek is saját magáról szól nem másról. Ne legyünk már mártírok (hiába állítják a nők, hogy de...) mert ez lesz a vége.

32f

2019. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1es aki agyban 0 azt nem lehet tunningolni. X*0=0
2019. szept. 30. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Fiatal koromban szerettem a kihívásokat, akkor még belefért volna. De mai 30as fejjel már azt mondom, hogy aki a korosztályomban nem tudja használni a szerszámát, az nem tőlem várja a csodát.
2019. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért a pasi lelépett, az igazi okot csak ő tudja. Ha valaki így áll hozzá, nincs mit megoldani.

Ha meg a csaj kedvére akart volna tenni, valahogy kielégítette volna. De még azt sem, ennyire érdekelte a másik fél.

2019. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Én nőként is megfelelési vággyal készülök erre az alkalomra. Készülök kívülről, és erősítem magam, hogy itt csíkok vannak, ott domborodik, máshol lóg stb., de biztos tetszeni fogok neki. Ráadásul életem orgazmusára sem készülök, hisz nem ismerjük egymás testét.

Szóval neki sem kellene ennyire paráznia, ha meg igen, akkor nagyobb baj is lehet.

Régóta működő kapcsolatba simán belefér, ha egyszer-egyszer előfordul.

2019. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem mindenki fekszik meg ismerkedés elején... Kapcsolatban meg nyilván megoldják, ahogy a többi gondot is. Nem igazán értem a kérdést, mert a fent említett példa sehol nincs egy kapcsolathoz.
2019. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Főleg kedves 7es!

A linkelt kérdésnél olyan tanácsokat olvastam,hogy ez egy feladat amit meg kellene oldani,hogy a pasinak jó legyen. Nekem olyan kiábrándító,hogy egy felnőtt pasival próbálkozni kell,nő be van índúlva egyszer nem jön össze,na bumm de 3-4. alkalommal...vagy 2 perc alatt végez. Kb olyan mint amikor a kedvenc ételed illatát érzed,de az íze kritikán alúli.

2019. okt. 2. 21:42
 9/9 anonim ***** válasza:
'Feladat' akkor lenne, ha rendesen kapcsolatban lennének és mindketten meg akarnák oldani. Abban a kérdésben csak ismerkedés volt, ilyen meg megtörténik, hogy az ágyban jönnek rá, hogy nem fog menni. Tényleg kiábrándító, de nem tudni, hogy a konkrét esetnél mi történt, amitől még más módon sem akarta befejezni a dolgot, mert ez csak az egyik fél nézőpontja.
2019. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!