Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat az a bizonyos kémia nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy ferfi, aki ugy erzem, hogy a tokeletes par lehetne szamomra. Orakat tudok vele beszelgetni, nagyon vagyom a tarsasagara, o az akivel ugy erzem ismer es megert engem, aki motivalni tud, teljesen egy hullamhosszon vagyunk, elkepesztoen okos, intelligens es mindenert csak tisztelni es felnezni tudok ra ,amit letett az asztalra es amilyen eros es hatarozott jellem, ambiciozus, celokkal, es az enyemmel teljesen osszepasszolo jovokeppel.

A baj csak ott van, hogy hiaba nez ki tenyleg nagyon jol, helyes is, magas is, mindene rendben van vele, sok lany epekedik utana, de megsem erzem azt, amit ereznem kene. Egyaltalan nem kivanom ot szexualis ertelemben valamiert, egyszeruen mintha tenyleg a mi kemiank es amik ezert felelosek nem passzolnanak, nem tudom ez kicsit megmagyarazhatatnan, de biztos mindenkinek ismeros amirol beszelek, ugy erzem az agyban nem talalnak meg a kozos hangot, nem kap el bizserges mikor megcsokol, nagyon csunyan fogalmazva undoritonak tartanam vele a testi kozelseget.

Tudom hogy meg fiatal vagyok (19), de ugy erzem nem talalnek megfelelobb ferfit, ezt az egy dolgot leszamitva, amin en szerintem tul tudnam tenni magam, de meg sosem kerultem hasonlo helyzetbe, es kicsit tartok tole, hogy ettol elromlana a kapcsolat ha belevagnank.

plusz info, hogy o biztos vagyok benne, hogy nem gondolja es erzi igy, kivan engem latom rajta.

Mit gondoltok, mi a velemenyetek/tapasztalatotok? Mennyire fontos a testi vonzalom? Vagy mukodhet nelkule is, a szellemi dolgokra alapozva?


2019. szept. 30. 16:11
1 2 3
 1/22 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem hiszem,ennek nincs értelme. Ne foglald le, ne vedd el tőle a lehetőséget, hogy mással jól működjön neki minden.
2019. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hosszú távon ez így nem működhet. Nem azt mondom, hogy egy párkapcsolatnak a szex a legfontosabb része, de benne van a TOP 3-ban. Főleg akkor nem működik ha a másik meg odavan érted és minden lehetőséget megragadna a testiségre. Egyébként szerintem ez nem szól másról a részedről, mint arról, hogy egy potenciálisan nagy hal akadt a horgodra, de annyira azért mégsem ízlik a dolog ha szexuálisan nem kívánod. Igen fiatal vagy és pont ezért nem mondhatod azt, hogy nem találnál jobbat, mert korodnál fogva kétlem, hogy hatalmas párkapcsolati tapasztalatod lenne. Valamint fordítsd meg a helyzetet! Hogyan éreznéd magad ha egy fiú nem kívánna téged egy kapcsolatban? Mennyire működne ez a részedről?
2019. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha az undor szót és hogy amúgy csókolóztatok már nem írtad volna akkor azt mondanám próbáld meg, de így fölösleges. Ha nem kívánod, sőt undorodnál tőle annyira rossz lenne a szex hogy előbb-utóbb a személyiségéből is kiábrándulnál.
2019. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az elso 2 válaszolonak irnam, hogy termeszetesen attol hogy nem kivanom ot es nem akarnam letepni rola a ruhat meg mindent megtennek hogy kielegitsem a vagyait, es mindent megtennek hogy o ne vegye eszre rajtam ha esetlegesen nem annyira vagyom ra
2019. szept. 30. 16:38
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ez nem számít. Nem azért nem működne, mert nem tudnád kielégíteni, hanem miattad.


Eleinte elnyomod a dolgot, aztán egyre inkább előjön, hogy nem vonzódsz hozzá. Utána találkozol valakivel, aki vonz testileg is és kész a baj. Na nem feltétlen megcsalásra gondolok, hanem utána már nem lesz olyan a kapcsolatotok.


Felerősödik a vágy hiánya. Egyre szomorúbb leszel. Elkezded keresni a párodban a hibát és meg is találod.


stb stb

2019. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok. Azt javaslom, hogy gondold végig azt, hogy akarsz-e folyamatosan álarcot viselni és színészkedni. Ezzel semmi mást nem érsz el, hogy átvered őt is és magadat is.
2019. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Értem mire gondolsz. Az első komoly kapcsolatomban próbálkoztam ezzel, majd csak tetszeni fog nekem is... Megpróbálom hiába nem élvezem, neki úgyse tűnik fel,a lényeg, hogy ő élvezze... Sokáig el lehet húzni. Egy idő után elkezdesz haragudni magadra, hogy ilyenekkel kínzod magad, aztán elkezdesz haragudni a párodra, aztán megpróbálod elfolytani és a végén minden egyes együttlét olyan mintha megerőszakolnának, miközben szegény párod nem is veszi észre ha elég jó színész vagy. Szerinted mennyire utálna meg és törnéd össze az önbecsülését ha kiderülne ez? Te egy életre megutálod a szexet ő meg a nőket. Megéri?
2019. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson. Pár éven belül garantált lenne a szakítás. Garantáltan megundorodnál tőle ha ugy szexelnetek hogy te nem kivanod. Plusz előbb-utóbb ő is érezné hogy nem akarod es ő is feszült lenne. Vele is csak kib..sznál ezzel, hagyd meg olyannak aki kívánja.
2019. szept. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem.És annak,hogy megjátszod magad semmi értelme.
2019. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez jo baratsag lehet de több ne legyen!
2019. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!