Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat az a bizonyos kémia nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy ferfi, aki ugy erzem, hogy a tokeletes par lehetne szamomra. Orakat tudok vele beszelgetni, nagyon vagyom a tarsasagara, o az akivel ugy erzem ismer es megert engem, aki motivalni tud, teljesen egy hullamhosszon vagyunk, elkepesztoen okos, intelligens es mindenert csak tisztelni es felnezni tudok ra ,amit letett az asztalra es amilyen eros es hatarozott jellem, ambiciozus, celokkal, es az enyemmel teljesen osszepasszolo jovokeppel.

A baj csak ott van, hogy hiaba nez ki tenyleg nagyon jol, helyes is, magas is, mindene rendben van vele, sok lany epekedik utana, de megsem erzem azt, amit ereznem kene. Egyaltalan nem kivanom ot szexualis ertelemben valamiert, egyszeruen mintha tenyleg a mi kemiank es amik ezert felelosek nem passzolnanak, nem tudom ez kicsit megmagyarazhatatnan, de biztos mindenkinek ismeros amirol beszelek, ugy erzem az agyban nem talalnak meg a kozos hangot, nem kap el bizserges mikor megcsokol, nagyon csunyan fogalmazva undoritonak tartanam vele a testi kozelseget.

Tudom hogy meg fiatal vagyok (19), de ugy erzem nem talalnek megfelelobb ferfit, ezt az egy dolgot leszamitva, amin en szerintem tul tudnam tenni magam, de meg sosem kerultem hasonlo helyzetbe, es kicsit tartok tole, hogy ettol elromlana a kapcsolat ha belevagnank.

plusz info, hogy o biztos vagyok benne, hogy nem gondolja es erzi igy, kivan engem latom rajta.

Mit gondoltok, mi a velemenyetek/tapasztalatotok? Mennyire fontos a testi vonzalom? Vagy mukodhet nelkule is, a szellemi dolgokra alapozva?


2019. szept. 30. 16:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Na mi lett itt?
2020. febr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Jaj azota nagyon sok dolog valtozott. Mar nem tartom ezzel a sraccal a kapcsolatot es a vonzalom egyaltalan nem fokozodott, egyre csak csokkent. Nem bantam meg, belatom hogy igenis nagyon fontos a szexualitas es hogy vagyjak a paromra
2020. febr. 5. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!