Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat az a bizonyos kémia nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy ferfi, aki ugy erzem, hogy a tokeletes par lehetne szamomra. Orakat tudok vele beszelgetni, nagyon vagyom a tarsasagara, o az akivel ugy erzem ismer es megert engem, aki motivalni tud, teljesen egy hullamhosszon vagyunk, elkepesztoen okos, intelligens es mindenert csak tisztelni es felnezni tudok ra ,amit letett az asztalra es amilyen eros es hatarozott jellem, ambiciozus, celokkal, es az enyemmel teljesen osszepasszolo jovokeppel.

A baj csak ott van, hogy hiaba nez ki tenyleg nagyon jol, helyes is, magas is, mindene rendben van vele, sok lany epekedik utana, de megsem erzem azt, amit ereznem kene. Egyaltalan nem kivanom ot szexualis ertelemben valamiert, egyszeruen mintha tenyleg a mi kemiank es amik ezert felelosek nem passzolnanak, nem tudom ez kicsit megmagyarazhatatnan, de biztos mindenkinek ismeros amirol beszelek, ugy erzem az agyban nem talalnak meg a kozos hangot, nem kap el bizserges mikor megcsokol, nagyon csunyan fogalmazva undoritonak tartanam vele a testi kozelseget.

Tudom hogy meg fiatal vagyok (19), de ugy erzem nem talalnek megfelelobb ferfit, ezt az egy dolgot leszamitva, amin en szerintem tul tudnam tenni magam, de meg sosem kerultem hasonlo helyzetbe, es kicsit tartok tole, hogy ettol elromlana a kapcsolat ha belevagnank.

plusz info, hogy o biztos vagyok benne, hogy nem gondolja es erzi igy, kivan engem latom rajta.

Mit gondoltok, mi a velemenyetek/tapasztalatotok? Mennyire fontos a testi vonzalom? Vagy mukodhet nelkule is, a szellemi dolgokra alapozva?


2019. szept. 30. 16:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fog mukodni. Es ha o tenyleg olyan okos, nem is fog belemenni. Keressetek magatoknak normalis tarsat, hova a faxba kapkodsz ennyi idosen?
2019. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne verd át nem érdemli meg. Szerintem önzőség lenne a részedről. Hisz elveszed tőle a lehetőséget hogy megtalálja azt az igazit aki ŐSZINTÉN, minden téren passzol hozzá. Plusz ez neked sem lenne jó de ezt már leírták a többiek.
2019. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme nincs. Ha egyszer megtapasztalod, milyen az, amikor valaki őrülten vonz, megérted.
2019. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, volt ilyen "kapcsolatom". Helyes, izmos, magas, jó humorú stb. Amit csak kívanhat egy nő. Egy idő után már az is idegesített, ha hozzám ér. Aztán elkezdett idegesíteni az is, amiket mond, pedig semmi irritáló nem volt benne. Sajnos így ugrott a barátság is. Esélytelen, hogy ha most ezt érzed, akkor egyszer csak beléd csap a villám és őrülten fogod kívánni. Ne pocsékold egyikőtök idejét sem.
2019. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%
Tudod a jelenlegi párom mellet ugyanezt kezdtem érezni. Észrevettem,hogy nem kíván igazából,és minden csak színjáték. Hiába titkolózol,úgyis rá fog jönni előbb,vagy utóbb. Nekem is borzasztó rossz érzés,emiatt ki is fogok lépni a kapcsolatból. Gondolkod el kicsit! Szerinted milyen érzés lesz neki,ha mindez kiderül? Utána hogyan nézel majd tükörbe,ha véletlenül teljesen megölöd az önbecsülését? Én most ugyanezt érzem,és hidd el,nagyon pocsék érzés. Ne akard tönkretenni,inkàbb légy őszinte. Az őszinte szó a legjobb.
2019. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Koszonom az ertelmes valaszokat!

Nagyon sokan irtatok hogy ez onzoseg es hogy mit kepzelek.. en nem gondolnam ezt onzosegnek, hiszen teljes szivembol tudnam ot szeretni, oszinten es feltetel nelkul, mindent megtennek hogy a kedvebe jarjak, es lehet hogy kicsit rosszabb lenne a szex, de ha szeretek valakit akkor elvezem azt ha neki jo. Szoval ezzel kapcsolatban nem ertek egyet. Illetve boven nem olyan helyzetben vagyunk hogy ot kelljen felteni hogy kihasznalom vagy nem is tudom. Okos fiu es en pont nem erre a kovetkeztetesre jutnek hogy ez egy kihasznalas lenne, mert epp hogy erzelmileg tennenk bele mindent, es arra epulne minden fel.

De termeszetesen elfogadom es atgondolom mindenki velemenyet.:)

2019. szept. 30. 20:59
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

A véleményünkel nem megbántani akartunk, ugyanis nem ismerünk az sem tudjuk ki vagy ez egy anonim oldal.

És igen szerintem önzőség, és úgy jön le hogy nehogymár én ne tudjam boldoggá tenni. Én elhiszem hogy megtennél érte mindent, de egy kapcsolatban igen is fontos a szex hogy kívánjátok egymást és az a tűz és érzés hogy megbolondultok egymásért.

Nézz szét ezen az oldalon hány kapcsolat fut zátonyra részben a szex miatt. Én értem hogy te az érzelmekre epítenéd de kell az intimitás és a vibrálás a felek között. Plusz ha ennek a srácnak még az étvágya is nagy akkor mi lesz veletek? Nem lehet örökké megjátszani magad plusz benned ugyan úgy ott lesz a vagy és a hiányérzet. Válaszolt olyan is neked aki járt hasonló cipőben hidd el ő már csak tudja. 19 vagy nagyon fiatal és tapasztalatlan, valószínűleg nem fogsz ránk hallgatni és ez megintcsak az egónak és önzőségnek köszönhető.

2019. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
A csudát nem önzőség. Megfosztanád attól az élménytől, hogy egy olyan nővel legyen aki valoban szereti és kívánja. Ezt megjátszani sose tudnád évekig meg főleg nem.
2019. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csókja undorító érzést kelt benned, akkor ne erősítésd ezt a kapcsolatot.
2019. okt. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy te milyen naiv vagy:(
2019. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!