Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az leszbiség ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az leszbiség ha egy lány egy másik lánnyal folyamatosan puszil, és nem csókolóz?

Figyelt kérdés
Mert végülis sétáltam az utcán aztán megláttam egy barátom barátnőjét h egy lánnyal puszilkodott, padon ültek, kezükbe kaja és folyamatos puszi volt. Szerintetek ez az volt, amire gondolok XD? 16/F
2010. júl. 15. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A hátamon feláll a szőr ettől a "puszilkodik" szótól. -.-


Mellesleg, élénk fantáziájú gyerek vagy. :D

2010. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ez komoly volt...ott sétáltam el mellettük :D
2010. júl. 15. 19:57
 3/7 A kérdező kommentje:
semmi kedvem velük hancúrozni XD
2010. júl. 15. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló! Szőr ide, szőr oda, különbség van a csókolózás, és a puszilkodás között. Igenis így mondják, ha folyamatosan puszilgatják egymást! Nem csókolgatják!!! Nekem furán jön le, nekem is van barátnőm, de nem puszilgatjuk egymást, max. ha hosszabb ideig nem találkozunk. Akkor olyan üdvözlő puszi, arcra két oldalt. De hogy folyamatosan, az már átmegy egy határon nálam.
2010. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
81%
Nekem az osztálytársaim körében népszerű, a "p*csák" elnézést a szóhasználatért, folyamatosan ölelgetik egymást meg puszi ide-puszi oda. Idegesítő. Azt hiszik ez a menő... (hasonló ahhoz hogy egymást k*rvázzák, meg azt mondják az én r*bancom) bocs a szóhasználatért de csak így tudtam kifejezni... leegyszerűsítve: számukra ez menő és divatos
2010. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Természetesen nem leszbiség. Sok lány az én osztályomba is szereti puszi puszi öleléssel indítani a napot mint ha nem látták volna egymást 3 éve... Szerintem nagyon idegesítő xD A 3 puszi meg a halálom... Lelőném aki kitalálta :D Utcán mindig számolom hány puszit adnak egymásnak ha hármat akkor abból verekedés lesz xD Na jó nem csak agyban :)
2010. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xxxyyy22222 válasza:

szerintem a tulzott pusziszkodás leszbiség , de én jártam ilyen cipőbe

s hát az elsö nö volt az akit sexuálisan pokolian kivántam a mellett hogy utcán munka helyen éterembe orvosnál is rámásztam puszilgatni s hogy érezzem a tesét

2014. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!