Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire rosszat mondtam ezzel?

Figyelt kérdés
1 hónapja voltunk együtt, úgy látszott, minden rendben, kedves volt, figyelmes, mindenről tudtunk beszélgetni, ragaszkodott hozzá, hogy mutassam be a szüleimnek, stb. stb. Ekkor egy hosszú beszélgetés után őszintén kicsúszott a számon, hogy vele el tudnám képzelni a kapcsolatot hosszú távon is. Szó szerint ennyi. Nem volt szó se együttélésről, se házasságról, se gyerekkérdésről, előtte se, csak abban a pillanatban én úgy éreztem, hogy jó lenne, ha így maradnánk együtt. Azt hittem ő is így érez, de kikelt magából, hogy mégis minek nézem én őt, és mit képzelek róla. Én meg nem értettem, mire mondja ezt, próbáltam tisztázni, de mintha nem is vele beszélgettem volna, és az lett a vége, hogy elküldtem a fenébe, és ezzel vége is lett a szép kapcsolatnak. Nem akarom visszacsinálni, ez a hajó már elment, de azóta is ez jár a fejemben, hogy tényleg ennyire rossz volt ez a mondat, és nem értem, hogy miért reagált így?
2019. okt. 1. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem o nem gondolta komolyan a kapcsolatot, ezert haborodhatott fel azon,hogy te igy gondoltad. Nem mondtal ezzel rosszat, egy normalis valodi kapcsolatban ez alap,ha mindket fel szereti egymast, es terveket szőnek. Ne buslakodj lesz majd olyan aki teged is ugy akar meg tervez mint te ot/vele.
2019. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lesz nélküle :D ha ehhez igy áll hozzá, mi lett vna ha egy valódi problémát kell megoldani?
2019. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtál rosszat, az exed egyszerűen nem akart elköteleződni/betegesen fél a kapcsolattól stb. de mindegy mi az oka, nem illetettek össze, nem képzelt el veled semmi komolyabbat, ne bánd hogy elment.
2019. okt. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Csak dugópajtinak kellettél neki. Mondjuk a szülős bohóckodás nem tudom minek kellett akkor...
2019. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem tervezett veled, de jobb lesz így.
2019. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te voltál a fix ágymelegítő. Aztán beparázott, mikor te többet akartál. Nem kár érte.
2019. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!