Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünknek volt igaza? Rosszat mondtam?

Figyelt kérdés
A párom jött reggel és 10ig aludtam ő picit tovább! Mikor felkelt pisilt majd leült újsâgot olvasni! Én mosogattam kérdezte mi bajom? Mondom semmi csak rosszul esik hogy van milió dolgom ha nem csinálom meg anya velem veszekszik na és ő elkezdett háborogni hogy miért nem mondtam, meg tegnap azt mondtam hogy ne csinálja meg. Na és mondtam neki hogyha segít tudunk együtt lenni, tvzni pihenni.s nem csak ő hanem együtt na meg hogyha most nem csinálja mi lesz később?én leszek a csicskája?erre azt mondja igen majd elment! Én csesztem el? Jobb lett volna ezt a békát most lenyelnem! Szerintetek várjam mìg ø jelentkezik?
2012. júl. 20. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak észrevette ,hogy feszült vagy, és nem akart veled összeveszni
2012. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dxeno ***** válasza:
70%
50-50%. Nem szabadott volna azt mondanod,hogy ne csinálja meg. Neki meg nem kellett volna így túlreagálnia,mikor megkérted. Persze,attól is függ,alaphangon milyen stílusban beszéltek egymással.
2012. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mizuzizu92 ***** válasza:

Szia hát nem tudom eleinte az én párom se volt megértő , de mikor elmentem dolgozni és olyan korán kellett bemenjek , semmit nem tudtam csinálni itthon .

A páromnak kellett hazajöttem és bocsánatot kért, mondom miért is és közölte hogy kitakarított és hogy igazam van .

Igy mióta várjuk a gólyát abban segít amiben tud .

2012. júl. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hú hát én nem is értem a szöveget. De amit én kiveszek ebből, az az hogy te tegnap mondtad a párodnak hogy ne csinálja meg, ma meg te háborogtál hogy nem segít. Szerintem a párod nem tehet semmiről, neked kéne bocsánatot kérni. Ha így van ahogy leírtam, és jól értelmeztem a szöveget.
2012. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De ha tegnap azt mondtad neki, hogy ne csinálja meg, akkor másnap miért rovod fel neki, hogy miért nem csinálta meg? -.- A másik dolog, hogy ha a szőnyeg alá söpröd a gondokat, azzal csak rosszabb lesz (erre példa a kiakadás utáni veszekedés).


Istenem, egyeseken milyen nehéz kiigazodni...

2012. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is élvezem, amikor szidnak, hogy nem csinálok semmit, de ha megkérdezem, hogy segíthetek-e, nemet mondanak...
2012. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!