Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm aggódott hogy anyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm aggódott hogy anyám kiszemel nekem egy gazdag nőt feleségnek, én meg csak annyit reagáltam: " - Bár úgy lenne". Most csönd van. Valami rosszat mondtam? Elrontottam valamit?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 14. 16:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%

Tehát: Barátnőd aggódott, hogy ő kevés (az anyukádnak), és majd az anyukád keres neked egy gazdag nőt feleségnek. Barátnőd ezt az aggodalmát kifejezte feléd. Te pedig erre azt mondtad barátnődnek, hogy "Bár úgy lenne."

Hát elég nagy taplóság ez tőled,a barátnőddel szemben. Szerinted is?

2019. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
XD hát, ha ennyi az EQ-d, akkor lehet tényleg mindketten jobban járnátok. Főleg a barátnőd.
2019. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Igazi analfabeta vagy.
2019. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
análfabéta?
2019. ápr. 14. 16:53
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen alacsony érzelmi intelligenciával a részedről úgy sem fog semmilyen párkapcsolatod működni, szóval ne aggódj.
2019. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy neked nincs szükséged erre a párkapcsolatra (különben nem mondanál ilyen f@zságokat), tehát azt hiszem, nem, nem rontottál el semmit. Úgy is jobb neked egyedül, vagy várd meg, hogy anyukád szerezzen neked feleséget.
2019. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég, hogy tapló vagy, még anya nélkül egy gazdag nőt sem tudsz összeszedni, hogy eltartson.Szóval nem csak tapló, még tehetetlen és lusta élősködő is.A barátnődnek sincs sok esze ha félt, inkább örülhetne ha megszabadul tőled.
2019. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
"egy gazdag nőt sem tudsz összeszedni, hogy eltartson.Szóval nem csak tapló, még tehetetlen és lusta élősködő"
2019. ápr. 14. 17:36
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy hülyeséget "reagáltál".
2019. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátnőd gondolataiba most egy olyan magot ültettél el, amiből a bizalmatlanság, a szomorúság és előbb-utóbb a szakítás fog kinövekedni. Ha poén volt, akkor is... mert ilyennel nem poénkodik normális ember, aki szereti a párját.
2019. ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!