Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Nektek szakítóok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek szakítóok lenne ha a barátnőtök fehérnemű modellként (is) dolgozna?

Figyelt kérdés

Eddig is modellkedtem, mellette rendes állásom is van, de mivel az adottságaim meg vannak hozzá így most fehérnemű modell lennék másodállásban. Sose feküdtem le egy fotóssal se és nem is fogok, még mielőtt ezzel jönnétek.

Így is elítélnétek a barátnőtöket miatta? 19L



2019. okt. 1. 12:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Nem szakító ok, mivel a párod valószínűleg valami jóképű gazdag pali lesz, aki ugyanúgy bármikor félreléphet mint te szóval jól megértitek majd egymást.
2019. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1 tévedsz, a párom szegény családból származik. És még csak nem is dolgozik. Se kocsi, se saját lakás, se semmi. Csak félek neki ezt elmondani, mert félek hogy kihajít.
2019. okt. 1. 12:41
 3/19 A kérdező kommentje:
És én pedig sose csalnám meg őt, mert szeretem.
2019. okt. 1. 12:42
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd el neki őszintén hogy mi a munkád és vidd el magaddal egy fotózásra, hogy lássa hogy mennek ott a dolgok.
2019. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, dehogy lenne, ez is egy meló.
2019. okt. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Wow, büszke lennék :D
2019. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Lazy Lover ***** válasza:
Nem én örülnèk neki hogy ilyen szèp csinos baràtnõm lenne
2019. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igazából már a sima ruhás fotózásokat is ellenezte, mondván hogy más pasik előtt pózolgatok, ezért is félek. Esetleg tipp hogy mivel érthetném meg vele hogy ebben semmi rossz nincs?
2019. okt. 1. 12:53
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem szakító ok, de melyik Férfi örülne neki ha a párját idegen férfiak stírölnék fehérneműben?
2019. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

És sajnos már más tészta. A pasi azért féltékeny, mert tudja, h nem vagyok egy szinten.

Te fent vagy (fiatal, szép, csinos) ő pedig lent van(nem dolgozik, se lakás, se pénz, se kocsi, se semmi).

Ezért is féltékeny a ruhásfotozasra is. Érzi, h egy nagymenő gazdag jó pali bármikor lenyulhat.

2019. okt. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!