Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Nektek szakítóok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek szakítóok lenne ha a barátnőtök fehérnemű modellként (is) dolgozna?

Figyelt kérdés

Eddig is modellkedtem, mellette rendes állásom is van, de mivel az adottságaim meg vannak hozzá így most fehérnemű modell lennék másodállásban. Sose feküdtem le egy fotóssal se és nem is fogok, még mielőtt ezzel jönnétek.

Így is elítélnétek a barátnőtöket miatta? 19L



2019. okt. 1. 12:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én ügyem, de a pasid nem dolgozik nincs semmilye, szegény is akkor mire kritizalna teged?
2019. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, ebbe eddig bele se gondoltam hogy ez lehet emögött. De lehet benne valami :/
2019. okt. 1. 13:11
 13/19 A kérdező kommentje:
Vagyis a #10-esnek válaszoltam ezt 😅
2019. okt. 1. 13:11
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

"... a párom szegény családból származik. És még csak nem is dolgozik."


Gratulálok a választásodhoz!

Csináld csak szépen mindig azt, amit ez a Nulla Senki megenged!

2019. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%

Csináld azt, amiről úgy gondolod, hogy előrébb visz.

Nem akarlak megbántani, de kétlem, hogy ez a pasi lenne neked a jövő.

2019. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 mikeXxX ***** válasza:
14%

Eleve nem jönnék össze ilyen emberrel !

Nem vagyok prűd de számomra a intimitás szent dolog az eszével szerezzen pénzt ne a testével.

2019. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, azzal is szerzek, csak azt nem fizetik meg, pedig egy csomó bizonyítványom van. Ez csak másodállás, hogy a fizum ne a minimálbért súrolja.
2019. okt. 1. 23:18
 18/19 mikeXxX ***** válasza:
17# Számomra ez csak kifogás amit írsz ! Globálisan kéne gondolkozni az embernek mindig van lehetősége főleg ha azt mondod van is lehetőséged mert anno iskoláztak téged .
2019. okt. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Lehet utálni, gyűlölni, stb. Ha magamból indulok ki, (ha tudnék róla előzetesen) alapból össze sem jönnék olyan lánnyal, aki modellkedik. Tudom magamról, hogy nem tudnám támogatni abban, amit szeretne, az útjába pedig nem akarnék állni. Ha azonban mit tudom én hónapokkal később derülne ki, nem biztos, hogy meg tudnék benne bízni. Mert ha ilyesmit nem mond el, akkor MÉG miket titkolhat el előlem? De még ezt is lesz**rnám, ha nem következne belőle a következő kérdés: "MIÉRT nem szólt róla?". Az is egy érv, hogy nincsen közöm hozzá, de bakker! Engem is érintene, amikor "hirtelen" mondjuk hetekig nem érne rá, és nem tudom, hogy miért. Illetve a későbbiekben közelharcot kellene az ügynökséggel vívnom, hogy láthassam pár órára a szerettemet. Ez meg nekem nem pálya. Persze, nem vagyunk egyformák, van akit mindez nem zavar, és őket én sem kárhoztatom érte. Csak nekem ez nem menne.
2020. jún. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!