Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentheto meg egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Jo par eve egyutt vagyunk, csalad is van. Parom s koztem olyannyira gondok vannak mar hogy valasrol beszel, koltozzek el, mindenert csak engem hibaztat, holott rosszat soha nem tettem es nem is tennek neki.

Naprol napra hibaztat, mindenert megvadol, megalaz, levegonek nez. Vissza nem szolok, csak magamba folytom a dolgokat. Nemtudom lesz e ebbol meg jo vagy talan vege mindennek?


2019. okt. 1. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy egy kapcsolatot helyre lehessen hozni mindkét félnek akarnia kell és mindkét félnek változnia kell. Ha a párod erre nem hajlandó akkor sajnos akár fejre is állhatsz, egyedül nem fogod megjavítani.
2019. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
IGEN teljesen ighazad van. En mar mindent megprobaltam, es latom csak egyoldalu a dolog. Amikor o beszel, csakis negativumorrol beszel. Semmi jele h. velem akar maradni, es mindenert csak engem okol. Pedig o nem jo csinal
2019. okt. 1. 13:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, a fentiek szerint ennek már annyi. A helyedben most már arra koncentrálnám az összes erőm és energiám, hogy fel tudjam nélküle építeni az életem, anyagilag és érzelmileg is. A gyerekeknek csak árt az, ha ilyen környezetben nőnek fel és ezt a kapcsolati mintát viszik tovább tudat alatt a felnőttkorukba. Kitartást kívánok.
2019. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyet értek 1-es 3-massal.


Túl sok negatívat írtál és ez halott ügye.


Családot, hogy érted? Gyerek is van? 1 vagy több is?

2019. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen van gyerekunk is
2019. okt. 1. 17:51
 6/6 anonim ***** válasza:

kicsi nagy? közös a ház vagy lakás? kölcsön van? vagy albérlet? Agresszív ember? Magyarul ha szétmennétek ő elmenne, vagy neked kéne összepakolni és elmenni?

Szüleidhez tudsz menni ha úgy adódik?

2019. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!