Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkóság lenne elmenni más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lenne elmenni más valakivel a koncertre?

Figyelt kérdés
Lesz egy koncert, ahol Musical sztárok lépnek fel, én el szeretnék menni, de a párom nem. Őt untatják az ilyenek, és szenvedés lenne számára, ha musical slágereket kéne egész este hallgatni. Persze, ezt is megértem, de azért rosszul esett, nekem meg fontos lenne, de egyedül mégse akarok menni. Egyik kollégámnak panaszkodtam, hogy emiatt milyen bánatos vagyok, és fölajánlotta, hogy eljön ő velem. Megörültem, de azért azt mondtam, megbeszélem a párommal. Hát a párom hallani se akar róla, hogy másik férfival megyek koncertre, azt mondta, menjek egy barátnőmmel. De sok barátnőm nincs, és közülük egyiket se érdeklik a musicalek. Mondtam, akkor jöjjön ő el velem, de azt mondta nem tud, mert dolgozni fog. Persze, három hétre előre tudja, hogy pont akkor dolgozni fog, eddig ezt még nem is mondta, csak hogy nem akar eljönni. Legszívesebben elmennék a kollégával, de azzal kihúznám a gyufát a páromnál. Ti mit tennétek? Elmennétek mással, vagy lemondanátok a koncertről?
2019. okt. 1. 23:05
1 2
 1/11 Rockarc ***** válasza:
85%

Donthetsz, hogy kibe alljon bele a tuske. :(

Elegge szelsoseges pozicioba navigaltatok magatokat es kompromisszumnak az eselye sincs. A kollegat mindenkeppen mondd le, es menj el egyedul. Az talan neked sem fog fajni annyira, mert vegulis a koncerten ott voltal, a baratod sem fog ugatni erte, csak a kefet ragja.


Az a baj, hogy a koncert nalam szent. Ha csak azert jonne el velem, hogy "szemmel tartson" az is bitang rosszul esne. Ha kihagyod, azt meg mindig banni fogod es amikor majd kesobb szakitotok, akkor fog eszedbe jutni, hogy mennyi mindenrol lemondtal. Ez kultura kerdese, es a baratod nemhogy nem kompatibilis veled, hanem egyenesen utalja. Mindkettotoknek rossz igy.


43F

2019. okt. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hamvas rétihéja ***** válasza:
48%

Nekem sem tetszene ha más pasival menne, ha nem ismerjük jobban egymást, vagy nem egy nagyobb csoport.

Amúgy nem értem sokan miért nem képesek egyedül elintézni dolgokat, miért kell minden áron valakivel menni?

2019. okt. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom, menj el egyedül. Ha fontos a párod nem bántod meg.

Énis illetve a barátom is van, hogy egyedül járkálunk koncertekre, mert minek rángassuk el a másikat, ha őt nem érdekli.

Annak meg egyikőnk se örülne, ha kettesben elmenne a másik egy ellenkező neművel. Bár mi eleve nem is szorulunk rá, egyedül is remekül eltudunk lenni ha ilyenről van szó, nem kell fogni a kezünket folyton.

Szerintem szuper dolog, ha egyedül is kitudsz kapcsolni néha.

21L

2019. okt. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se esik össze a világ ha mással mész. De akkor olyan embert válassz, aki hasonló cipőben jár, mint te és ne olyat, aki megsajnál miután panaszkodsz neki. Szóval ha ez a kolléga eleve tervezett ide menni, akkor nem gáz. Ha viszont egy szegény nőt szeretne megvigasztalni, akinek bajok vannak a kapcsolatában, ki tudja miféle szándékkal, akkor neked is és neki is jobb ha nem vele mész. Kínos lenne együtt dolgoznotok, ha vissza kell utasítanod.
2019. okt. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül megyek ilyenkor, nem esik össze a világ és nem ciki egyedül sem menni.
2019. okt. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
33%

a csávód egy hülyegyerek

menj el a kollégával

2019. okt. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Hamvas rétihéja ***** válasza:
48%
Estádio de Felchút, csak nem te vagy a kolléga? :D
2019. okt. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az 1 es 4-essel ertek egyet.
2019. okt. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Miért nem mész egyedül?

Nálunk is vannak olyan programok, amik a páromat nem érdeklik. Ha olyan helyen van, vagy olyan a program, hogy nem szívesen megyek egyedül, akkor keresek olyat, akit szintén érdekel és megyünk együtt. Nem szoktam válogatni, hogy férfi, vagy nő az illető. Mondjuk az én párom, ha nagyon nem akar jönni valahová, akkor nem szokott patáliát csapni amiatt, hogy kivel megyek.

Esetleg kereshetsz közösségi oldalon olyan valakit, aki szinten menne az eseményre és csatlakozhatsz hozzá.

A kolléga csak azért nem olyan jó ötlet, mert egyrészt ő csak miattad menne kísérőnek (miért is?) Másrészt ha a párod féltekenyebb típus, akkor utána még akkor is féltékeny lesz, ha dolgozni mész.

Ha szívesen mennél a koncertre ki ne hagyd! A párodnak joga van nemet mondani egy számára érdektelen programra, de ne hagyd, hogy lebeszéljen róla.

2019. okt. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért nem mész egyedül? Nálunk mondjuk nem probléma, ha ellenkező nemű haverral vagy kollégával (akik szintén haverok most már mindkettőnknél) megyünk ilyesmire, együtt sem lennénk ha ezen bármelyikünk problémázna, de a kegtöbben nem így máködnek. Ha a barátod ennyire zavarja, akkor menj el egyedül és kész. Koncertre egyébként sem beszélgetni megy az ember, hanem zenét hallgatni, szóval tök felesleges hozzá a társaság, én 10-ből 8 alkalommal egyedül megyek, akkor is, ha amúgy lenne kivel.
2019. okt. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!