Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már nem érzek szerelmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem érzek szerelmet a férjem irnánt, hogyan tudnám ezt "vissza csinálni"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 25 éves nő vagyok. A férjemmel 6eve vagyunk együtt. Van egy gyönyörű másfél éves kisfiunk. A kapcsolatunk hónapok óta nem jó. Csak vagyunk és kész. Szexuális életünk szinte nincs is már hetek óta. Sokat beszéltünk már erről a témáról, de mindig ott kötünk ki, hogy én egyedül nem tudnám fent tartani a hazat, számlák, gyerek stb. És ez tenyleg így van. Én itthon vagyok a gyerekkel. Nem dolgozom. Majd csak 2evee kora után mikor be veszik a bölcsibe. Nem tudom mitévő legyek. Együtt nem jó, nem akarom így le élni az életem, hogy benne maradok egy rossz házasságban. Nagyon sokszor meg próbáltuk már helyre hozni. Szüleimhez nem szeretnék költözni, albérlet kilove. Kérlek aki volt már ilyen helyzetben, mit csinált?
2019. okt. 2. 13:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ja és ha visszamész dolgozni, akár össze is szehetsz valami kant, mert a sóvárgás nagy úr. Esetleg vele letiplizel, azt csaó . Nem te lennél az első.
2019. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 árokpart ***** válasza:
86%
Szomorú ha a szex hiánya miatt menne tönkre egy ilyen jó kapcsolat. Fontos dolog de nem mindegy. Például a nőt akit nagyon szeretek, annyira szeretem, hogy ha élete végéig nem akarna szexelni akkor is együtt maradnék vele az idők végezetéig.
2019. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerető, mindkettőtöknek.

Lehetőleg olyan, akivel nem opció az összejövés. Aztán 2-3 év alatt meglátjátok.

Lehet azt mondod majd, hogy kiélted magad, és addigra jobban izgat majd, hogy szülj mégegyet és családanya legyél.

2019. okt. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12-es, azért mert te az embert szereted, a "nőt", a kérdező meg egy életérzést, s neki tök mind1 kitől kapja meg,csak legyen... Ez nem hiszem h opció a nézetbeli különbségek miatt.
2019. okt. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Asszem erre mondják, hogy a házasság olyan, mint a fing: ha erőlteted, akkor sz@r lesz.


Egyébként a plusz infókból amiket adtál, így már én is azt mondom, hogy felesleges erőltetni. Nem akarsz szexelni a férjeddel, mással viszont el tudnád képzelni. Felesleges akkor próbálkozni és rabolni egymás idejét, amint vissza tudsz menni dolgozni, szerintem váljatok el.

2019. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Voltál szerelmes ebbe az emberbe valaha?

Vagy csak hozzámentél, mert miért ne?


Ha voltál szerelmes, idézd fel azt az érzést. Nézz akkori fényképeket, videókat, lásd újra azzal a szemmel, ahogy akkor láttad, amikor szeretted. Csináljatok kettesben programot, pörgessétek fel a szexet, és fogadd el, hogy a férjed számodra a FÉRFI és senki más. És lásd benne az EMBERT is, akinek most készülsz tönkretenni az életét, és akit becsaptál egy hamis esküvel, holott ő bízott a szerelmedben. A szerelmet fel lehet szítani, csak rajtad múlik! Tartozol ezzel a férjednek és a gyerekednek is!

2019. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

1#, a sokkal mélyebb szeretetnek illik szerelemnek lenni. Szóval nem elmúlik, hanem átalakul egy még nagyobbá.


Gyakoroljátok a szerelmet. Próbáljatok úgy nézni egymásra, beszélgessetek sokat. Esténként amikor a gyerek elaludt, ott a legaktívabb, legideálisabb állapot, hogy alkossatok.

Emlékeztessétek magatokat arra a másikban, amibe szerettetek annak idején.

A szex majd adja magát, előbb a mentális, érzelmi kapcsolatot építgessétek. Romantikázzatok, ahogyan annó működni éreztétek.

2019. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem szedsz esetleg fogamzásgátlót?

A fogamzásgátló vágygyilkos, és az érzelmeket is negatívan befolyásolja. Ha azt szedsz, állj le vele, és térj át valami nem hormonálisra, és nagy változást fogsz tapasztalni érzelmi és testi téren is.

2019. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
#18 nem szedek semmit
2019. okt. 8. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!