Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem sokáig bírom.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem sokáig bírom.

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy elég régóta ritkán van szex,és szintén régóta tervezünk gyereket, ami sajnos csak lombikkal jöhetne össze. Ezügybe azért nem teszek meg előrelépéseket, mert úgy látom a férjem sem tesz meg mindent ezért, pedig ő jobban akarja. Arról szól az egész éltünk h munka, háztartás...neki természetes h hazajön, leül eszik, aztán éjfélig legalább fent van. Telefont nyomkod, netezik, tv-zik, én meg nem tudok annyit várni rá, én hamarabb elalszok. Ez odavezetett h kb 2-3 éve (amióta házasok vagyunk) nagyon ritkán van szex-2-3 havonta. Ő arra fogja h fáradt,meg sajnos a teljesítménye is katasztrófális. Tudja és bántja mégsem tesz ellene semmit. Annyiszor leültem vele, annyiszor kérleltem h együtt változtassunk, de semmi változás. Én megőrülök minőségi szex nélkül, meg h túlságosan unalmas minden. Sokszor felteszem neki a kérdést h így akar gyereket? Ha netán lesz is, nyilván megszűnik a házasélet. Nekem kell nagyon megszenvednem majd, műteni is akarnak, neki csak "mintát" kell adni. Szóval nem tudom mit tudnék tenni. Mindig csak én próbálkozzak? Sokan mondták h tartsak szeretőt, aki szexuálisan megadja ami nekem hiányzik. Pár munkatársam fel is ajánlotta, de visszautasítottam mindet. Nem csaltam meg soha a férjem, de ha ez nem fog változni, félek akarva-akaratlanul is de félrelépek. Mivel tudnám észhez téríteni?
2019. okt. 2. 14:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

Én tuti , miközben nyomkodja a telót v netezik , egy szál selyemkombinéba odamennék hozzá s beleülnék az ölébe, kacérkodni. Ha ettől nem indul be, gáz van.

De ehhez tettek kellenek,meg érzelmek , nem csak szavak.

2019. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Azzal nincs gond h ingere nem volna rá. De én beleuntam h csak én jelezzem h legyen vmi? Csak én próbálkozzak?
2019. okt. 2. 15:32
 13/18 Rockarc ***** válasza:
100%

Ha nincs sex, akkor maximum baratok vagytok. Erre utal, hogy meg a gyerektemat sem igazan tudtatok megbeszelni, ugy tunik te valami gesztusnak erzed, mert nem is vagy annyira elkotelezett. Kivalo baratok lehetnetek, ha szakitanatok, csak ezt a puszilgatast kell elfelejteni. Te pedig keress magadnak valakit, akire vagysz, mert ra lathatoan nem. A sorrendre ugyelj, mert nagyon mas lehet a vegeredmeny.


43F

2019. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha már itt jártok, akkor most szakítsatok!

Pár munkatársad már fel is ajánlkozott szeretőnek? Tehát panaszkodsz nekik, hogy nem vagy eléggé megkefélve? Ezt nem tartom helyesnek.

2019. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm, eszetekbe ne jusson ilyen kapcsolatba gyereket vállalni.


Azért az ilyen embereket mint te Kérdező, a mai napig nem értem. Azt írod, hogy ha nem fog változni a helyzet, akkor félre fogsz lépni, továbbá többen mondták már neked, hogy csald meg a férjed. Neked kik adnak tanácsot? Mert ezek az emberek se százasok az fix. Azt senki se mondta még, hogy válj el, és keress egy olyan férfit, aki mellett boldog vagy? Ez eszedbe se jutott? Ugyanis megsúgom, ez lenne a normális megoldás, nem pedig az, hogy benne maradsz a langyos szarban és csalod a férjed a háta mögött. Nem tudom kik adnak neked tanácsot, de sürgősen szakítsd meg velük a kapcsolatot, mert velük is bajok vannak fejben. Te meg válj el, és szerezz egy olyan férfit, akivel boldog vagy, mert a mostani párod egy lusta alak.

2019. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodom. Magánéletemről senkinek nem beszélek, csak látják rajtam h már nem vagyok se vidám, se mosolygós amilyen szoktam lenni. Erre szoktak beszólni h na mivan nem volt este eksön? Gyere mi majd kezelésbe veszünk. Szóval nyilván lerí rólam
2019. okt. 2. 15:47
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy mondogatod, hogy nem jó, de nyomatékosítottad is, hogy ez már annyira nem az, hogy el fogod hagyni miatta? Sokan úgy vannak vele, hogy ok nem jó neki, de ez van, végig se gondolják igazán csak, amikor már megcsalták/elhagyták őket. Lehet ha tudná mennyire nagy a gáz változtatna. Ha pl megmondanád, hogy emiatt már a gyerekvállalástól is elment a kedved..stb. Kommunikálni kell.
2019. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ez olyan mintha rólam írnál basszus csak nem akarok gyereket :(

Hány évesek vagytok?

2019. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!